دسته‌ها

دستگاه کوچک شیرینی پزی و یا دستگاه فر خانگی که برای پخت شیرینی ها در محیط های کوچک مثل خانه و آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد . این دستگاه به جز پخت شیرینی می تواند در پخت انواع کلوچه کیک و بیسکویت نیز کمک نماید.
دستگاه های فر صنعتی و قنادی در انواع مختلف تولید می شوند. این دستگاه ها به صورت نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم بندی شده و هر یک از آنها در یکی از مکان های خاص و مورد نیاز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
دستگاه های نیمه صنعتی جز کوچک ترین دستگاه های مورد استفاده در صنعت قنادی و شیرینی پزی است. به خاطر این که دستگاه های نیمه صنعتی دارای ابعاد کوچکی بوده و همچنین به راحتی می‌توان در محل های کوچک از آن استفاده کرد هم اکنون مورد توجه افراد قرار گرفته است.

دستگاه کوچک شیرینی پزی

بیشترین استفاده از دستگاه های کوچک شیرینی پزی در خانه و به صورت خانگی میباشد . در حال حاضر افراد زیادی هستند که به صورت خانگی به پخت شیرینی و کیک مشغولند و به خاطر همین به دنبال استفاده از یک دستگاه پیشرفته و مدرن و به روز هستند به آنها پیشنهاد می کنیم که از دستگاه کوچک شیرینی پزی و یا همان دستگاه نیمه صنعتی استفاده کنند.
در تولید دستگاه های کوچک شیرینی پزی و یا نیمه صنعتی به ظاهر آن دقت زیادی شده است چراکه این دستگاه ها به صورت رومیزی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در دید می باشد. باید ظاهری خوب و زیبا داشته باشد. تفاوت هایی بین دستگاه های نیمه صنعتی و صنعتی وجود دارد که اصلی ترین تفاوت آنها در اندازه و ابعاد آن ها است.

دستگاه کوچک شیرینی پزی

انواع دستگاه کوچک شیرینی پزی

دستگاه های شیرینی پزی کوچک انواع مختلفی دارند. این دستگاه ها در انواع مختلفی تولید شده‌اند که کوچکترین سایز آن دستگاه کوچک نیمه صنعتی ۴ دیس نامیده می شود و دستگاه‌ های دیگر شیرینی پزی 6 دیس و 8 دیس هستند. که هر کدام با توجه به اندازه ی خود توانایی پخت شیرینی جات را دارد.
در دستگاه های نیمه صنعتی شیرینی پزی از سیستم اینورتر برای کنترل دمای داخل دستگاه استفاده شده است . همچنین سیستم پی ال سی نیز در دستگاه های نیمه صنعتی کاربرد دارد.

جنس بدنه دستگاه شیرینی پزی

در طراحی دستگاه های شیرینی پزی یکی از اصول اصلی و مهم طراحی در بدنه آن است باید دقت لازم را داشت که بدنه دستگاه های شیرینی پزی به نحوی تهیه شود که در برابر ضربه و حرارت مقاوم بوده و عمر طولانی و همچنین به مدت طولانی بتوان از آن استفاده کرد.

دستگاه کوچک شیرینی پزی
در طراحی دستگاه های شیرینی پزی صنعتی و نیمه صنعتی بدنه بیرونی آن از استیل تشکیل تولید شده است و برای بدنه داخلی از گالوانیزه استفاده کردند بین اینها از پشم سنگ استفاده کردند که در بعضی مواقع از پشم شیشه برای عایق بندی کردن استفاده می کنند.
عایق بندی کردن دستگاه های شیرینی پزی و در ثانی مصرف را به حداقل می رساند. سوخت مورد نظر دستگاه های کوچک شیرینی پزی به صورت گاز و برق است که در صورت نبود گاز شهری می توان از کپسول نیز استفاده کرد.

دستگاه کوچک شیرینی پزی

آسان ترین راه برای خرید دستگاه شیرینی پزی

اگر به دنبال یافتن روشی آسان برای خرید دستگاه شیرینی پزی مورد نظر خود هستید در این قسمت با ما همراه باشید. برای اینکه بتوانید دستگاه شیرینی پزی را خریداری نموده و روشهای مختلفی وجود دارد: از جمله از این روش ها مراجعه به فروشگاه های فروش محصولات شیرینی پزی و همچنین اقدام به خرید حضوری از شرکت مورد نظر می توان اشاره کرد.
به جز روش‌های بیان شده شما می توانید به صورت آسان و بدون کوچکترین دغدغه ای از طریق اینترنت وارد سایت فروشگاهی معتبر شرکت موردنظر شوید باید دقت کنید که شرکت و سایتی که وارد شده اید معتبر تبر بوده و ایمن باشد در نتیجه با توجه به قیمت ها و همچنین شرایط خود و همچنین دستگاه مورد نظر خود میتوانید انتخاب نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

فروش میکسر قنادی 20 لیتری
قیمت خمیرگیر استیل نانوایی
فهرست
تماس با مشاوران