قیمت عمده خمیرگیر 120 کیلویی استیل اصفهان

دسته‌ها

خمیرگیر 120 کیلویی استیل در قنادی ها و نانوایی ها مورد استفاده قرار می گیرد. از خمیرگیر برای اینکه خمیر مورد نیاز پخت و تولید انواع شیرینی جات، انواع نان و کیک و غیره را تهیه کننده کمک می گیرند.
خمیرگیر هم اکنون در اندازه های مختلف در مکان ها و صنایع مورد نیاز کاربرد دارد. حجم خمیرگیر در مقدار تولید خمیر تاثیر دارد. هر چقدر خمیرگیر بزرگتر باشد مقدار خمیر تولیدی نیز بیشتر است.

خمیرگیر 120 کیلویی استیل

قیمتی که برای خمیرگیر تعریف شده است با توجه به قیمت ها روز در حال نوسان است. باید به این نکته اشاره کرد که اگر خرید به صورت عمده صورت بگیرد قیمت تمام شده ارزان تر خواهد بود. به همین جهت فروشندگان این محصول به صورت عمده خریداری می کنند.
خمیرگیر هم اکنون در کشور ما توسط شرکت های معتبر تولید می شود و به بازار عرضه می گردد. شرکت ایران فر نیز به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده این تجهیزات برای رفاه حال مردم و استفاده از تجهیزات با کیفیت توانسته است در بین تولید کنندگان جای برای خود باز کند.

خمیرگیر 120 کیلویی استیل

این شرکت توانایی تولید انواع خمیرگیر را دارد و می تواند آن را در تعداد بالا و به صورت عمده تولید کرده و در اختیار مصرف کننده و فروشنده قرار دهد.

مشخصات فنی خمیرگیر

خمیرگیر برای اینکه بدنه ی مقاومی داشته باشد و هم اینکه طول عمر آن بیشتر شود از استیل در آن استفاده می شود. استیل به خاطر مقاومت بالایی که در برابر زنگ زدگی دارد و هم اینکه خمیر بر روی آن نمی چسبد بیشترین استفاده را در این محصولات دارد.

خمیرگیر 120 کیلویی استیل

یکی دیگر از قسمت های خمیرگیر داشتن دوشاخه و یا سه شاخه است که از آن برای مخلوط کردن آب و آرد استفاده می شود. جنس این شاخک ها نیز از استیل می باشد. به همان دلیل که در بالا بیان شد استفاده از استیل مانع چسبیدن خمیر شده و از زنگ زدگی دور می ماند.
دینام آن بر روی اهرم نصب شده است. این دینام دارای سه قدرت یک اسب، یک و نیم اسب و دو اسب می باشد. در این تقسیم بندی دینام های یک اسب از خمیرگیرهای با وزن کمتر تا 60 کیلوگرم را ساپورت می کند و در آن ها به کار می رود. دینام یک و نیم اسب نیز در دستگاه خمیرگیر 60 تا 120 کیلویی استفاده می شود. و در آخر دینام 2 اسب برای 120 کیلو به بالا کاربرد دارد.

خمیرگیر 120 کیلویی استیل

خمیرگیرهایی که وزن کمتری دارند نظیر 5 کیلویی و 8 کیلویی را می توان به صورت خانگی نیز استفاده کرد. ولی خمیرگیرهایی که در اندازه های بیشتر باشند به خاطر وزن زیاد و سختی جابه جایی نمی توان در خانه استفاده کرد و باید در محل هایی که جای بیشتری دارند به کار برده شود.
در ضمن در استفاده از خمیرگیر برای اینکه بتوان خمیر ورز داده شده را استفاده کرد، نیاز است که حدودا 10 تا 20 دقیقه خمیرگیر آن را مخلوط کند.

برای خرید دستگاه خمیرگیر چه کاری باید انجام داد؟

خمیرگیر 120 کیلویی استیل

وقتی که قصد خمیرگیر جدید دارید و یا اینکه به خاطر تولید بالا نیازمند استفاده از خمیرگیر با وزن بیشتر هستید باید برای خرید به مراکز فروش و نمایندگی های مجاز مراجعه کنید.
این نکته را باید به خاطر داشته باشید که قبل از اقدام به خرید دستگاه خمیرگیر باید با یک مشاوره صحبت کنید. این مشاوره ها می توانند به شما در خرید دستگاه با کیفیت و مورد نیاز کمک کنند. این مشاورین در سایت های شرکت ایران فر و همچنین در خود شرکت به صورت حضوری، حضور دارند.

خمیرگیر 120 کیلویی استیل

بعد از اینکه محصول مورد نظر را انتخاب کردید می توانید به فروشگاه تجهیزات قنادی و نان پزی مراجعه کرده و اقدام به خرید نمایید. به خاطر داشته باشید که محصولاتی که شرکت ایران فر ارائه می دهد از کیفیت بالایی برخوردار است و شما با خیال راحت می توانید این محصولات را خریداری نمایید.
یکی از روش های خرید خمیرگیر و تجهیزات دیگر استفاده از سایت های فروشگاهی شرکت ایران فر است. این شرکت هم اکنون با راه اندازی سایت فروشگاهی و اعلام قیمت ها به صورت آنلاین و به روز کمک می کند تا به صورت غیر حضوری و با اطمینان خرید خود را انجام دهید. سعی کنید از سایت هایی خرید نمایید که مورد اعتماد باشند.

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

قیمت دستگاه خمیرگیر قنادی
فروش تجهیزات قنادی به قیمت عمده
فهرست
تماس با مشاوران