قیمت فروش انواع فر نیمه صنعتی شیرینی پزی

دسته‌ها

فروش انواع فر نیمه صنعتی توسط فروشگاه های مجاز در سراسر کشور انجام می گیرد. فر های نیمه صنعتی شیرینی پزی به دلیل داشتن کاربرد زیاد و خرید بالایی که دارد به راحتی در فروشگاه های تجهیزات قنادی قابل خرید و فروش است.
این دستگاه ها به صورت خانگی و یا در محل های کوچک قادر به استفاده از آن خوهید بود. به دلیل داشتن ابعاد کوچک و جابه جایی آسان فر های نیمه صنعتی مورد استقبال قرار گرفته است.

فروش انواع فر
فر های نیمه صنعتی خانگی برای پخت انواع شیرینی ها، کلوچه ها، کیک ها، بیسکویت ها، نان شیرمال ها و محصولات دیگر مورد استفاده در خانه و محل های کوچک قرار می گیرد.این دستگاه‌ها و با توجه به ابعاد کمی که دارند ولی دارای قابلیت بالایی بوده و مورد استفاده قرار می‌گیرند.
استفاده کردن از فرهای نیمه صنعتی در قنادی ها نیز امکان پذیر است چرا که در بعضی مواقع نیاز می باشد که محصول کمتری را تولید نمود و به همین جهت به راحتی می تواند دستگاه های نیمه صنعتی استفاده کرد.

فروش انواع فر

حمل سینی دستگاه نیمه صنعتی توسط گاری

برای اینکه بتوانند سینی های حاوی مواد و محصولات را وارد مخزن فر  نمایند باید از گاری استفاده کنند. گاری بیشتر در فرهای صنعتی کاربرد دارد به دلیل اینکه این فرها ارتفاع و ابعاد زیادی دارند و به راحتی نمی توان سینی ها را درون آنها قرار داد و از آن خارج کرد.
گاری یها سینی هایی را که درون آنها قرار داده می‌شود را به درون دستگاه هدایت می‌کنند و درون دستگاه وارد شده و پس از جاگذاری سینی ها خارج می شوند. برای خارج کردن سینی ها نیز گاری به درون دستگاه هدایت می شود و پس از برداشته شدن به بیرون می آید.

فروش انواع فر
در هر کدام از دستگاه های صنعتی قنادی یک تا دو عدد گاری تعبیه شده است. گاری های تعبیه شده توانایی حمل یک تا دو سینی را دارند. اکنون که با گاری و نوع کار آن آشنا شدید به سراغ پاسخگویی به این سوال می رویم که :[box type=”warning” align=”alignleft” class=”” width=””]آیا فر های نیمه صنعتی قابلیت استفاده از گاری را دارند؟[/box] همانگونه که می دانید دستگاه های نیمه صنعتی در ابعاد و اندازه های کوچک تر تولید می شوند. به خاطر اینکه ابعاد آن ها کوچک بوده و نمی‌توان از گاری برای جابجایی سینی در آنها استفاده کرد تنها بره نیمه صنعتی ۸ دیس قابلیت استفاده از گاری را دارد.

فروش انواع فر
جایی برای نگرانی نیست، چرا که در قسمت پایین دستگاه چهار پایه هایی را تعبیه کرده اند که دستگاه بر روی آن قرار می گیرد. در پایین دستگاه محلی را که خالی است با قرار دادن نبشی بروی آن قسمت به راحتی می توان سینی ها را قبل و بعد از ورود به تنور و یا مخزن پخت در آن قسمت قرار داد.

خرید فر نیمه صنعتی شیرینی پزی ارزان قیمت

قیمت فر نیمه صنعتی با نوسانات بازار در حال تغییر است به طوری که قیمتها به صورت آنی تغییر می کنند. برای کسانی که قصد خرید دارند می توان پیشنهاد کرد که قبل از خرید قیمت ها را به صورت آنلاین از طریق سایت های فروشگاهی ملاحظه کنند.

فروش انواع فر
هم اکنون شرکت ایران فر قابلیت استفاده از سایت فروشگاهی آنلاین را برای تمام مشتریان و کاربران فضای مجازی مهیا کرده است. یکی از اصلی ترین مواردی است که در هنگام خرید به آن توجه ویژه ای می شود اگر قصد خرید با قیمت کمتر را دارید می توانید به صورت غیرحضوری خرید خود را انجام دهید.
در ضمن خرید حضوری از شرکت ایران بر این قابلیت را دارد که شما بدون نیاز به واسطه و یا واسطه گری به تنهایی با شرکت توافق کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری می کنید.
یکی از محاسن خرید حضوری از شرکت کم شدن قیمت واسطه از روی دستگاه مورد نظر است ولی این خرید برای افرادی که به شرکت ایران فر هستند و قابلیت دسترسی برای آنها دشوار است به صرفه نبوده و بهترین کار خرید به صورت غیر حضوری و یا خرید از فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز می باشد.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

قیمت فر کیک پزی نیمه صنعتی خانگی
قیمت فر صنعتی نان فانتزی 8 دیس در تهران
فهرست
تماس با مشاوران