قیمت فروش فر تونلی صنعتی دست دوم

دسته‌ها

بکار گرفتن فر تونلی صنعتی در فرآیند پخت نان باعث شده تا روند تولید به طور قابل توجهی افزایش پیدا کند. این فر از قطعاتی پیشرفته و اتوماتیک تشکیل شده که عمل پخت را سرعت می بخشد. عملکرد این سیستم به گونه ای است که ابتدا خمیر در محفظه ای بدون آلودگی قرار می گیرد و سپس با حرارت غیر مستقیم به طبخ نان کمک زیادی می کند. قیمت فروش فر تونلی دست دوم نسبت به نو تفاوت زیادی دارد. 

قیمت فروش فر تونلی صنعتی دست دوم

معرفی انواع فر تونلی پخت نان حجیم

معرفی انواع فر تونلی پخت نان حجیم در بازار فر پخت نان حجیم در انواع مختلفی موجود می باشد و مشتریان می توانند متناسب با شرایطی که دارند خرید را انجام دهند. این تجهیزات از نظر سایز و امکانات مدل های مختلفی دارند و هر کدام در محیطی مشخص قابل مصرف می باشند. استفاده از آنها برای پخت انواع نان سنتی و مدرن بهترین گزینه است. 

از نظر عملکرد به ۲ دسته تقسیم می شوند.

  1. نیمه اتوماتیک 
  2. تمام اتوماتیک

امروزه نمونه های سوم بیشترین استفاده را دارند. جنس بدنه این تجهیزات استیل بوده که در مقابل حرارت مقاومت بالایی دارد و ضد زنگ است. در نمونه های اتوماتیک بدون دخالت انسان عمل مخت را انجام می دهد. حرارت این سیستم به صورت غیر مستقیم و تشعشعی بوده و بدون کوچکترین ضرری نان را مهیا می کند. 

تنوع بالا در بازار باعث شده تا دامنه انتخاب برای مصرف کنندگان گسترده تر باشد و بتوانند متناسب با محیط و نیازی که دارند خرید خود را انجام دهند. تولیدی با تنوع سازی سبد محصولات سعی دارد تا رضایت مصرف کننده را جلب کند. 

خرید بهترین فر صنعتی اتوماتیک

خرید بهترین فر صنعتی اتوماتیک خرید بهترین فر صنعتی اتوماتیک که در ایران تولید می شود برای مشتری بهترین گزینه است. این نمونه ها با بهترین قطعات ساخته شده اند و در سخت ترین شرایط بهترین کارایی را دارند. حجم خرید بستگی به نیاز و مصرف مشتری دارد و به صورت عمده و تکی انجام می شود که نرخ عمده همیشه مناسب تر است. 

در این مرکز خرید و فروش به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد و مشتری می تواند بدون دخل و تصرف سودجویان و دلالان خرید خود را انجام دهد. افراد می توانند مطابق با شرایطی که دارند خرید را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام دهند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بیشتر افراد به خرید اینترنتی گرایش پیدا کرده اند تا بتوانند از این طریق در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب صرفه جویی کنند. خرید اینترنتی از جدیدترین شیوه های خرید این محصول می باشد که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد. 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

خرید فوق العاده فر تونلی پخت نان لواش
فروش انواع فر قنادی ایستاده 8 دیس
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
تماس با مشاوران