دسته‌ها

فر دوار نان لواش نانوایی از جمله محصولاتی می باشد که می توان به تولید انواع نان مرغوب به طور کاملا بهداشتی و حفظ استانداردهای موجود پرداخت. استفاده از این فر در اکثر نانوایی های لواش مشاهده می شود و معمولا این دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک طراحی و تولید شده اند. بنابراین با توجه به استفاده گسترده نان لواش در بین مردم استفاده از فر دوار نیز در نانوایی بیشتر شده که از قیمت های مختلفی برخوردار است که قیمت آن با توجه به جنس بدنه دستگاه و نوسانات نرخ ارز تعیین می شود.

قیمت فر دوار نان لواش نانوایی

بهترین جنس بدنه دستگاه فر نان لواش

بهترین جنس بدنه دستگاه فر نان لواش بسیاری از کارخانه های سازنده جهت ساخت فر نان لواش صنعتی از بهترین تجهیزات و قطعات استفاده می کنند.
 معمولا این کارخانه ها برای این که دستگاه ها فر نان لواش دارای بهترین جنس بدنه باشد از 5 لایه در ساخت بدنه آن استفاده می کنند که هر کدام از این لایه ها برای هدفی در تولید این دستگاه به کار گرفته شده است.

می توان این 5 لایه به کار رفته در ساخت دستگاه فر نان لواش را این طور بیان کرد:

  1. لایه اول فولاد زنگ نزن برای جلوگیری از هدر رفت حرارت و گرما
  2. لایه دوم پشم سنگ ضخیم نسوز
  3. لایه سوم لایه استیل
  4. لایه چهارم لایه پشم شیشه 
  5. لایه پنجم استفاده جهت زیبایی و پوشاندن کاملا دستگاه

استفاده از این دستگاه موجب می شود تا پخت نان به صورت نرم و سبک صورت گیرد و هیچ سوختگی در سطح نان ایجاد نشود. بنابراین خاصیت و کیفیت نان به خوبی حفظ گردد و نان از طعم و ماندگاری بهتری برخوردار باشد.

این دستگاه در حین انجام فرآیند پخت نان از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و با دادن حرارت غیر مستقیم در پخت  نان لواش موجب حفظ کیفیت بالایی نان لواش خواهد شد.

فروش دستگاه فر دوار پرتابل

فروش دستگاه فر دوار پرتابل امروزه دستگاه فر دوار پرتابل نان لواش با استفاده از سیستم های مختلفی تولید می گردد که از مطرح ترین آنها می توان به سیستم مکانیکی و اتوماتیک اشاره کرد.

با توجه به استفاده گسترده ای که از این دستگاه ها در نانوایی های پخت نان لواش می شود به همین جهت این محصولات از فروش بسیار بالایی برخوردار هستند.

بنابراین فروش دستگاه فر دوار پرتابل به شیوه های مختلفی صورت می گیرد که از جمله آنها می توان به فروش اینترنتی و حضوری اشاره کرد.

فروش اینترنتی با توجه به فواید بیشتری که دارد از طرق مشتریان با استقبال بیشتری همراه است که می توان این فواید را این طور بیان نمود:

  1. دارای خدمات فروش بهتری می باشد.
  2. از قیمت ارزان تری نسبت به بازار حضوری برخوردار است.
  3. می توان اطلاع لازم را از مدل دستگاه به آسانی بدست آورد.
  4. امکان تماس مستقیم با کارشناسان فروش وجود دارد.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

شرکت سازنده خمیرگیر اسپیرال 120 لیتری قنادی
خرید فر پخت نان غیرحجیم 1.5 متری
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
تماس با مشاوران