قیمت فر شیرینی پزی فومن با کیفیت درجه 1

دسته‌ها

قیمت فر شیرینی پزی با توجه به تعداد دیس‌های آن متفاوت است. به این صورت که هر چقد تعداد دیس‌های به کار رفته در فر بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند. با این حال شرکت‌های زیادی با برندهای مختلف محصولات خود را در بازار به فروش می‌رسانند که هر یک قیمت‌های متفاوتی را دارد. این قیمت‌ها با برندهای هک شده بر روی آن دستگاه رابطه‌ی مستقیم دارد.

شرکت ایران فر نیز فر قنادی شیرینی پزی خود را در بین برندهای مطرح کشور توانسته است وارد بازار کرده و رقابت سالمی را با شرکت‌های تولید کننده داشته باشد. در این بین، فرهای قنادی از کشورهای خارجی و با برندهای خارجی نیز در بین محصولات دیده می‌شود. ولی برای اینکه بتوان به اقتصاد و همچنین کارکرد بهتر شرکت‌های ایرانی کمک نمود بهتر است محصولات ایرانی را خریداری کرد.

قیمت فر شیرینی پزی

فر شیرینی پزی شرکت ایران فر با قیمت مناسب

شرکت ایران فر در حال حاضر در 4 اندازه مختلف فرهای شیرینی پزی صنعتی را تولید می‌کند. این ابعاد و اندازه‌ها در صورت سفارش و همچنین در صورت امکان می‌تواند با سلیقه مشتری تغییر کرده و مدل متفاوتی را برای آن در نظر بگیرند.

اندازه‌های تعیین شده برای دستگاه‌های قنادی توسط استاندارد جهانی تعیین شده است. به این صورت که هر ابعاد و اندازه‌ای که برای فرهای تولید وجود دارد د رتمام شرکت‌ها برابر است و نمی‌توان از این نظر خورده‌ای بر آن‌ها وارد نمود.

فر قنادی که توسط شرکت ایران فر به تولید می‌رسد در 32 دیس، 16 دیس( مینی فر) 12 دیس و 8 دیس صنعتی است. و دو اندازه 6 و 4 دیس جز فرهای تولیدی نیمه صنعتی به شمار می‌رود که می‌توان از آن‌ها در خانه و محیط‌های کوچکتر برای پخت انواع شیرینی استفاده نمود.

قیمت فر شیرینی پزی

سایت فروشگاهی ایران فر برای خرید آنلاین

یک خرید مطمئن را می‌توانید از طریق سایت فروشگاهی و اینترنتی شرکت ایران فر تجربه کنید. این شرکت روش‌های سنتی گذشته را محدود کرده و برای فروش و معرفی محصولات خود به سمت فضای مجازی روی آورده است. از این رو به راحتی می‌توان اطلاعات زیادی را در اختیار مصرف کننده قرار داد.

از نکاتی که در هنگام خرید اینترنتی باید به آن توجه نمود می‌توان به موارد زیل اشاره کرد:

  • استفاده از سایت‌های معتبر که دارای گواهینامه و مجوز هستند.
  • در هنگام استفاده از سایت و خرید حتماً باید فیلتر شکن‌های سیستم خاموش شود.
  • دقت در انتخاب نوع محصول و کیفیت آن قبل از ثبت سفارش
  • اطلاع از آدرس شرکت و شماره تماس آن در صورت نیاز.
  • دریافت مشاوره‌های آنلاین و تلفنی قبل از خرید و انتخاب محصول

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

قیمت فر قنادی 12 دیس صنعتی پخت شیرینی
قیمت دستگاه نیمه اتوماتیک تونلی نان بربری 5 و نیم متری
فهرست
تماس با مشاوران