دسته‌ها

از فر صنعتی نان فانتزی برای پخت نان های صنعتی استفاده می شود. یکی از اندازه های این دستگاه می توان به ۸ دیس آن اشاره کرد با توجه به نیازهای امروز و افزایش استفاده از نان های صنعتی دستگاه ها و فر های زیادی تولید شده است که در پخت نان های فانتزی کمک زیادی می‌کند.
نان های فانتزی که در چند سال اخیر رشد زیادی داشته است که به گفته کارشناسان از نان های سنتی با کیفیت تر بوده و آسیب کمتری به بدن وارد می کند. چرا که در این نان ها به هیچ عنوان از جوش‌شیرین استفاده نشده و تنها آرد سفید را برای آن استفاده می کنند.

فر صنعتی نان فانتزی
استفاده از نان های فانتزی در کشور ما با توجه به اینکه سرعت زیادی دارد ولی هنوز نتوانسته جایگزین نان های صنعتی سنتی شود. نان‌های سنتی همچنان در بین مردم جایگاه ویژه‌ای داشته و بیشترین استفاده را دارند از جمله نان‌ های پرطرفدار ایرانی می‌توان به نان سنگک، نان بربری و نان لواش اشاره کرد که بیشترین مصرف خانگی را دارند.
از نان های صنعتی در مکان هایی نظیر رستوران های مدرن، پیتزا پزی ها و فست فودها استفاده می شود. بیشترین استفاده از نان های صنعتی در فست فودها است.   نان همبرگر، نان تست و نان باگت از جمله نان های فانتزی هستند.

فر صنعتی نان فانتزی

ماشین آلات مورد نیاز پخت نان فانتزی

برای اینکه بتوان نان فانتزی را پخت نمود نیازمند تجهیزاتی است که با کمک این تجهیزات و ماشین آلات پخت بهتری و همچنین با سرعت بیشتری انجام می شود. در این قسمت از مقاله در رابطه با ماشین آلات مورد نیاز پخت نان فانتزی برای شما مطالبی را ارائه می‌کنیم.
ماشین آلات و ابزارهای مورد نیاز برای پخت نان فانتزی عبارت اند از:

 • استفاده کردن از الک :الک کردن آرد می تواند آن را از هرگونه مواد اضافی پاک کرده و باعث وارد شدن هوا به درون آرد می شود.
 • استفاده کردن از میکسر : با کمک میکسر می توان مواد را به صورت یکدست مخلوط نمود و خمیر مورد نیاز پخت نان فانتزی را به دست آورد.
 • تقسیم کن خمیر : در زمان‌هایی که تولید نان فانتزی با حجم بالایی انجام می شود از دستگاه تقسیم کن استفاده می‌شود تا بدون دخالت دست خمیر را به اندازه های مورد نیاز تقسیم کنند.

فر صنعتی نان فانتزی

 • گرد کن مخلوطی: از این وسیله برای گرد کردن  خمیر هایی که توسط تقسیم کن برش داده شده است استفاده می شود.
 • دستگاه استراحت میانی: بعد از اینکه خمیر برش داده و گرد شد در این دستگاه برای استراحت قرار داده می شود.
 • دستگاه رول کن: فرم دهی و شکل دهی به خمیر های آماده و گرد شده توسط دستگاه رول کن
 • کالسکه خمیر: برای اینکه خمیر را وارد مخزن و یا فر پخت نمایند از کالسکه خمیر استفاده می کنند.
 • اتاق تخمیر: در قسمت آخر برای اینکه خمیر در هنگام پخت تخمیر خوبی داشته باشد در این قسمت قرار می گیرد.
 • فر گردان سیستم بخار: در این قسمت خمیرها با کمک کالسکه به درون فر هدایت شده تا با کمک بخار پخت انجام شود.
 • پخت با فر طبقاتی: در این نوع فر نیز پخت با حرارت و بخار انجام می شود ولی سینی ها در طبقات جداگانه قرار می گیرند.
 • فر تونلی برای پخت نان فانتزی: برای تولید نان فانتزی با حجم بالا فر تونلی می تواند گزینه ی خوبی باشد که با حرارت غیر مستقیم و به دور از تشعشات سمی از مشعل پخت را انجام می دهد.

فر صنعتی نان فانتزی

خرید فر نان فانتزی پزی شرکت ایران فر

فر نان فانتزی پزی توسط شرکت های معتبر و شناخته شده ایرانی هم اکنون تولید می شود و سپس با توجه به نیاز بازار و خرید و فروش آن به بازار عرضه می شود. اندازه های مختلف برای فر نان فانتزی پزی در نظر گرفته شده است که کمترین آن می‌توان به فر پخت نان اشاره کرد.
با بالا رفتن تقاضای نان فانتزی کارگاه های زیادی برای تولید را حذف شدند و به همین جهت خرید این دستگاه ها نیز افزایش پیدا کرد. شرکت ایران فر با ارائه روشهای خرید نوین دستگاه‌های نان فانتزی پزی یکی از فروشندگان معتبر این نفر ها می باشد این اصلی ترین روشی که و آسان ترین روش خرید نان فانتزی توسط شرکت ایران فر استفاده کردن از سایت فروشگاهی شرکت ایران فر است.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

قیمت فروش انواع فر نیمه صنعتی شیرینی پزی
تولیدکننده فر خانگی 6 دیس استیل
فهرست
تماس با مشاوران