دسته‌ها

چه نکاتی در قیمت فر قنادی تأثیر گذار است؟ آیا می‌توان از شرکت ایران فر دستگاه قنادی با قیمت مناسب را خریداری کرد؟ دستگاه‌های قنادی برای پخت شیرینی جات‌ها و کیک‌ها و انواع نان‌های صنعتی کاربرد زیادی دارند و برای اینکه بتوان یک محصول مناسب و درخوری را تولید نمود باید از یک دستگاه با کیفیت و همچنین مناسب کار استفاده کرد.  فرهای قنادی در دو نوع صنعتی و نیمه صنعتی توسط شرکت‌ها و برندهای مختلفی تولید می‌شود. شرکت ایران فر به عنوان یک تولید کننده ایرانی با در نظر گرفتن شرایط تولید دستگاه‌های قنادی اقدام به تولید این دستگاه ها نموده است.

شرکت ایران فر برای اینکه بتواند یک محصول خاص و مناسبی را تهیه نماید نکاتی را مورد توجه قرار داده است که اصلی ترین نکته ی آن استفاده کردن از طراحان و متخصصان در این زمینه می باشد.

قیمت فر قنادی

دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی مناسب خانگی

مشاغل خانگی زیادی با کم شدن اقتصاد و بیکاری مردم صورت گرفته است. یکی از این مشاغل تهیه انواع نان‌های صنعتی در کنار کیک و شیرینی می‌باشد. به همین خاطر شرکت ایران فر اقدام به تولید دستگاه های قنادی نیمه صنعتی کرده است. اندازه ی دستگاه قنادی نیمه صنعتی نسبت به دستگاه فر  صنعتی بسیار کمتر می‌باشد و همچنین برای خرید آن باید قیمت کمتری را هزینه نمود.

به خاطر اینکه فرهای نیمه صنعتی در محل های کوچک مانند خانه ها و آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد برای طراحی آن نکات ریزی را مورد توجه قرار داده اند. جا به جایی این فرها به راحتی تنها با دو یا چند نفر امکان پذیر است و به آسانی از درب خانه می توان آن را عبور داد.

ویژگی های زیادی برای فر های قنادی نیمه صنعتی بیان شده است که می توان به:

  • بدنه سه لایه از استیل و نمای استیل
  • دارای پایه‌های کوچک برای قرار گرفتن در محل مناسب
  • شیشه نشکن مقاوم در برابر حرارت
  • استفاده از دو سوخت گاز و برق برای پخت

قیمت فر قنادی

خرید فر نیمه صنعتی شرکت ایران فر

خرید کردن از شرکت ایران فر می تواند یک شانس برای هر خریداری باشد چرا که این شرکت در عین حال که محصولات باکیفیتی را ارائه می‌کند بعد از فروش نیز خدمات ویژه و مدت داری را برای مصرف کننده و محصولات خود در نظر گرفته است.  از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به داشتن نشان استاندارد حک شده بر روی محصول، حک شدن علامت تأییدیه وزارت بهداشت، دارای خدمات ویژه پس از فروش مانند آموزش به خریدار، نصب دستگاه، پشتیبانی ۲۴ ساعته، دارای ضمانت نامه قوی و غیره می‌توان نام برد.

 

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

قیمت مناسب برای خرید فر قنادی صنعتی
فروش فر قنادی با قیمت ارزان
فهرست
تماس با مشاوران