دسته‌ها

از فرهای شیرینی پزی قنادی به جز پخت شیرینی، می‌توان برای پخت انواع کیک‌ها، کلوچه‌ها، نان‌های حجیم و نیمه حجیم و … می‌توان استفاده کرد. در واقع فرهای قنادی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توان برای هر نوع پختی استفاده کرد. فرهای صنعتی به هیچ عنوان قابلیت استفاده در محیط‌های کوچک و خانگی را ندارند و نمی‌توان در این مکان‌ها از آن استفاده کرد. تنها زمانی که محل قرار گیری دستگاه اندازه باشد و قابلیت استفاده از دستگاه صنعتی در محل مورد نظر فراهم شود می‌توان دستگاه‌های صنعتی را نیز به آن جا انتقال داد.

قیمت فر قنادی صنعتی با توجه به شرایط و نوساناتی که در بازار خرید و فروش ایجاد شده است متغییری بوده و می‌توان این تغییرات را به صورت محسوس در قیمت‌ها ملاحظه کرد.

قیمت فر قنادی

فر قنادی 12 دیس صنعتی شیرینی پزی

فرهای قنادی با توجه به نوع نیاز ابعاد متفاوتی دارند. ابعاد تعریف شده برای دستگاه‌های قنادی به صورت استاندارد جهانی بیان شده است. شرکت ایران فر که در حال حاضر در کنار تولیدات دستگاه‌های نانوایی خود اقدام به تولید فر قنادی نیز نموده است تنها تعدادی از این فرها را تولید نموده که می‌توان به: 8 دیس صنعتی، 12 دیس صنعتی، 16 دیس صنعتی و 32 دیس صنعتی به صورت ثابت اشاره نمود. قیمت فر قنادی در کنار تولیدات این شرکت و کیفیت محصولات آن بسیار مناسب بیان شده است.

در ضمن باید این نکته را نیز بیان کرد که، فر قنادی 36 دیس صنعتی به دلیل اینکه در قنادی‌ها به ندرت مورد استفاده قرار می‌گیرند توسط شرکت ایران فر در صورت سفارش تولید و در اختیار مصرف کننده قرار داده می‌شود.

قیمت فر قنادی

ویژگی فر قنادی تولید شده شرکت ایران فر

فر قنادی ساخت شرکت ایران فر، در مقابل رقبای خود دارای نکات مثبتی است که این نکته‌ها باعث شده است تا در بازار به عنوان یک محصول مرغوب مورد معامله قرار بگیرد. ویژگی‌های زیادی وجود دارد که از این ویژگی‌های می‌توان به قیمت مناسب، کیفیت بالا و بسیار مرغوب، استفاده از مواد اولیه عالی، توانایی عرضه و ارسال به موقع و در سراسر ایران، دارای نمایندگی‌های معتبر در سراسر کشور، داشتن خدمات ویژه پس از خرید برای مصرف کننده و … از جمله ویژگی‌های محصولات تولید شده توسط شرکت ایران فر است.

خرید این محصولات می‌تواند یک امتیاز برای خریدار محسوب شود. چرا که هم می‌تواند برای تولید شیرینی جات و کیک‌های خود از یک دستگاه مرغوب استفاده کرده و هم اینکه با خیال آسوده می‌توان برای مدت زمان طولانی این محصولات را استفاده نمود.

 

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

لیست قیمت فر قنادی صنعتی 16 دیس در استان اصفهان
قیمت فر شیرینی پزی فومن با کیفیت درجه 1
فهرست
تماس با مشاوران