دسته‌ها

شما هم علاقه دارید که در خانه دارم به پخت کیک نمایید؟ به دنبال خرید یک فر مناسب برای پخت کیک و شیرینی در خانه هستید؟ پیشنهاد ما به شما این است که در این مقاله ما را همراهی کنید چرا که قصد داریم شما را با یک فر کیک پزی نیمه صنعتی خانگی آشنا کنیم. همانگونه که از اسم آن مشخص است این فر در نوع صنعتی و دستگاه های نیمه صنعتی قرار دارد و برای راحتی شما نوعی از آن به صورت خانگی طراحی شده که بتوانید در خانه نیز از آن استفاده کنید.

فر کیک پزی نیمه صنعتی خانگی

اکنون که خانه‌های اکثر افراد به صورت آپارتمانی بوده و همچنین جای کمی دارد. کسانی که علاقه به یادگیری کیک و پخت انواع شیرینی دارند دچار نگرانی می شوند که نمی توانند کار مورد علاقه خود را انجام بدهند. ولی باید به آنها یادآوری کنیم که هم اکنون دستگاه نیمه صنعتی خانگی توسط شرکت ایران فر در حال تولید است. شما به راحتی می توانید از این دستگاه ها برای انجام کارها و فعالیت های مورد نیاز خود مثل پخت انواع کیکها پخت شیرینی جات پخت نان شیرمال پخت بیسکویت و کلوچه استفاده کنید.
کارایی دستگاه های نیمه صنعتی به مانند دستگاه های صنعتی است و تنها با این تفاوت که دستگاه های صنعتی در قنادی و کارگاه های شیرینی پزی استفاده می شود و ابعاد بزرگتری دارند و برای آنها از گاری برای حمل  استفاده می شود ولی دستگاه های نیمه صنعتی به صورت خانگی بوده و نیازی به استفاده از گاری نیست و همچنین از ابعاد کوچکتری تشکیل شدند.

فر کیک پزی نیمه صنعتی خانگی

 انواع فر نیمه صنعتی خانگی

حتماً از کسانی که در کار شیرینی پزی و آشپزی هستند شنیده اید که فر نیمه صنعتی خانگی استفاده می کند. بهتر است بدانید که فر نیمه صنعتی خانگی در سه نوع 6 دیس، 4 دیس و  ۸ دیس طراحی و تولید شده است.

در هنگام خرید فر های نیمه صنعتی به عنوان قابلیت تشخیص آنها از دستگاه های صنعتی نیست. چرا که از نظرکارکرد تفاوت چندانی با دستگاه های صنعتی ندارند. برای این که دستگاه های نیمه صنعتی قابلیت استفاده در خانه را داشته باشند ابعاد و وزن آنها به حداقل رسیده است و همچنین برای بدنه آنها طراحی زیبایی انجام شده تا نمای بیرونی خوبی داشته باشد.

فر کیک پزی نیمه صنعتی خانگی

 1. ابعاد دیس دستگاه های نیمه صنعتی ۴۰ در ۶۰ سانتی متر است.
 2. این دستگاه به صورت غیر مستقیم اقدام به پخت کیک و شیرینی می نمایند.
 3. در ضمن نوع دیگری از این دستگاه‌ها تولید شده است که به اسم دستگاه فر کانوکشن در حال حاضر در بازار موجود است این دستگاه ها قابلیت کمک به پخت بهتر محصولات را دارد.
 4. یکی دیگر از ویژگی های دستگاه های نیمه صنعتی خانگی عایق بندی بدنه نیمه صنعتی است به دلیل این که حرارت دستگاه به بیرون منتقل نشود و همچنین مصرف انرژی کاهش پیدا کند و بدن آن را عایق بندی می کنند.

فر کیک پزی نیمه صنعتی خانگی

استفاده از دستگاه های نیمه صنعتی ساخت شرکت ایران فر از قابلیت های زیادی دارد که می توانید در هنگام خرید به آنها دقت کنید:

 • استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت
 • عایق بندی مناسب بدنه فر نیمه صنعتی
 • دسترسی راحت به شرکت تولید کننده
 • توانایی ارتباط برقراری ارتباط مستقیم و غیر مستقیم با مدیر و همچنین متخصصان شرکت ایران فر
 • نکته آخر نیز خرید بدون دردسر و آسان دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی شرکت ایران فر

فر کیک پزی نیمه صنعتی خانگی

خرید فر نیمه صنعتی شرکت ایران فر

شرکت ایران فر توانایی عرضه محصولات قنادی به صورت عمده و جزئی را در سراسر ایران و همچنین در خارج از ایران را دارد. برای اینکه بتوانید خرید خوبی داشته باشید به روش های زیر می توانید این کار را انجام بدهید. با توجه به شرایط کنونی و همچنین هزینه‌های اضافی ما به شما پیشنهاد می کنیم که خرید آنلاین را انتخاب نمایید.

 • خرید از طریق فروشگاه های معرفی شده توسط شرکت ایران فر و یا نمایندگی هایی که مجوز خرید و فروش دستگاه های این شرکت را دارند.
 • خرید به صورت حضوری و بدون حضور واسطه از شرکت ایران فر تولید کننده دستگاه های قنادی می باشد.
 • یکی از روش های خرید آسان فر کیک پزی نیمه صنعتی به صورت آنلاین و غیر حضوری می باشد که شما تنها با انتخاب دستگاه مورد نظر خود سفارش خود را ثبت کنید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

قیمت خمیرگیر استیل نانوایی
قیمت فروش انواع فر نیمه صنعتی شیرینی پزی
فهرست
تماس با مشاوران