دسته‌ها

فر 4 دیس خانگی شیرینی پزی جز دستگاه های نیمه صنعتی قرار داده شده است. این دستگاه ها به خاطر داشتن ابعاد کوچکتر به راحتی می تواند مورد استفاده به صورت خانگی قرار بگیرد. دستگاه های شیرینی پزی توانایی پخت شیرینی های مختلفی را دارند.
خانم های خانه داری که علاقه ی زیادی به پخت انواع شیرینی در خانه را دارند می توانند از این دستگاه استفاده کنند. فر 4 دیس قابلیت استفاده به عنوان رو میزی را نیز دارد و هم چنین جای کمتری را احاطه کرده و دارای ظاهری زیبا می باشد.
فر های نیمه صنعتی به سه نوع مختلفتقسیم بندی می شوند. کوچکترین و پر کاربردترین نوع این دستگاه ها فر 4 دیس خانگی است. فر 6 دیس و 8 دیس نیز جز خانواده ی فر های نیمه صنعتی به حساب می آید.

فر 4 دیس خانگی شیرینی پزی

د راین مقاله قصد داریم شما را با ویژگی های فر نیمه صنعتی 4 دیس آشنا کرده و مواردی که نیاز است برای شما بیان کنیم. این ویژگی ها می تواند شما را در انتخاب درست یاری کرده و کمک نماید پس تا آخر با ما همراه باشید.

ابعاد فر 4 دیس خانگی شیرینی پزی

فر 4 دیس کوچکترین فر برای پخت شیرینی به حساب می آید. هم چنین مصرف از این فر بسیار بالا بوده و تولید آن در حال افزایش است. ابعاد این فر با توجه به استانداردهای جهانی تنظیم شده است و نمی توان آن را تغییر داد. در صورتی که مصرف کننده نیاز به تعداد دیس کمتر داشته باشد می تواند آن را با شرکت در ارتباط گذاشته و در صورتی که این کار امکان پذیر بود با تعداد دیس کمتر خریداری نمود.
برای فر 4 دیس ابعاد ثابتی تعریف شده است. به طوری که این دستگاه به راحتی قابل حمل و جابه جایی می باشد. کمترین وزن برای فر 4 دیس است و نیازی نیست برای جابه جایی آن سختی زیادی کشید.

فر 4 دیس خانگی شیرینی پزی

ابعاد و وزن فر 4 دیس به صورت زیر می باشد:

  • طول فر 4 دیس 98 سانتی متر است.
  • 96 سانتی متر برای عرض فر 4 دیس در نظر گرفته شده است.
  • ارتفاع دستگاه فر 4 دیس 77 سانتی متر است.
  • وزن فر 4 دیس خانگی 95 کیلوگرم تعیین شده است.

ویژگی فر 4 دیس خانگی شیرینی پزی

فر 4 دیس خانگی که مخصوص پخت شیرینی وانواع کلوچه ها، کیک ها، شیرمال ها و غیره می باشد. ویژگی هایی را نیز برای آن در نظر گرفته اند. اندازه دیس ها، نوع و جنس بدنه، مقاومت و دمای آن و موارد دیگر که برای اشنایی بیشتر شما آن ها را بیان خواهیم کرد.

فر 4 دیس خانگی شیرینی پزی

در طراحی دستگاه فر 4 دیس از نمای کاملا استیل استفاده شده است. به خاطر اینکه بدنه این دستگاه 3 لایه می باشد توانایی این را دارد که در برابر گرما مقاومت داشته و گرما را به بیرون انتقال ندهد. در لایه ی میانی این دستگاه از پشم سنگ و در بعضی موارد نیز از پشم شیشه نیز استفاده می شود. در ضمن بدنه ی داخلی فر از جنس گالوانیزه طراحی شده است.
اندازه دیس، فر 5 دیس در ابعاد 60 در 40 است. سوختی که برای دستگاه مورد نیاز است با توجه به سفارش مشتری بوده و ممکن است برقی و یا گازی باشد. در ضمن می توان از کپسول و یا گاز شهری برای سوخت ساتفاده کرد.
فر 4 دیس خانگی ویژگی های دیگری نیز دارد به طور مثال داشتن پایه های قابل تنظیم، استفاده از شیشه مقاوم در برابر حرارت بر روی درب آن، دارای دو مشعل برای پخت، استفاده از فن در درون دستگاه برای جابه جایی حرارت و غیره که جز ویژگی های این دستگاه هستند.

فر 4 دیس خانگی شیرینی پزی

 خرید اینترنتی فر 4 دیس خانگی شرکت ایران فر

اگر شما به اینترنت دسترسی دارید و همچنین نیاز دارید که دستگاه فر خانگی را تهیه کنید . دیگر نیازی نیست که تا فروشگاه و مراکز فروش دستگاه ها بروید چرا که هم اکنون سایت های فروشگاهی به راحتی می توانند به شما رد خرید کمک نمایند.
سایت شرکت ایران فر به صورت آنلاین قیمت های دستگاه های قنادی و شیرینی پزی را در سایت قرار میدهد. برای اینکه بتوانید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید کافی است در سایت ثبت نام کرده و وارد بخش ثبت سفارش شوید. در این قسمت موارد ذکر شده را پاسخ داده و وقتی سفارش شما ثبت شد. منتظر باشید تا دستگاه در محلی که شما تعیین کرده اید تحویل بگیرید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

تولیدکننده فر شیرینی پزی کوچک در سال 98
فروش سه کاره شاطریار اتوماتیک پخت نان لواش و تافتون
فهرست
تماس با مشاوران