دسته‌ها

تجهیزات قنادی جز اصلی ترین موارد مورد نیاز در صنعت شیرینی پزی و قنادی می باشد. صنعت قنادی که در حال حاضر رشد زیادی داشته است توانسته در بین مردم طرفدران زیادی را برای خود جلب کند.
به خاطر همین تجهیزات مورد نیاز این صنعت در ایران نیز تولید می شود. این تجهیزات با توجه به نیاز مصرف کننده در بین فروشگاه ها توزیع شده و هم اکنون مصرف کنندگان می توانند این تجهیزات را خریداری نمایند.
لازم به ذکر است که تجهیزات قنادی به خاطر بالا بردن سرعت، بهتر شدن کیفیت محصول تولید شده و همچنین استفاده کمتر از نیروی انسانی تولید شده و مورد استفاده در صنعت قنادی می باشد.

تجهیزات قنادی

تجهیزاتی که در قنادی مورد استفاده قرار می گیرد می توان به خمیرگیر، میکسر، همزن، یخچال، رول کن و غیره اشاره کرد.
با بروزتر شدن صنعت و پیشرفته تر شدن محصولات، استفاده از تجهیزات جانبی نیز در قنادی ها اوج گرفت. چرا که این تجهیزات کمک زیادی برای بالا بردن فروش و تولید محصول به مصرف کننده می کرد.

انواع تجهیزات قنادی

دستگاههای قنادی در انواع مختلف تولید می‌شوند این دستگاه‌ها برای پخت انواع شیرینی ها کیک ها کلوچه ها و بیسکویت ها طراحی شده اند.

تجهیزات قنادی

برای اینکه در هنگام خرید دستگاه مورد نظر خود دچار مشکل نشوید، بهتر است قبل از اقدام به خرید میزان تولید خود را و همچنین مکان مورد نظر را که برای این کار در نظر گرفته اید بسنجید. این دستگاه‌ها ابعاد مختلفی دارند که در صورت نیاز مشتری به هر کدام از آن ها در اختیار او قرار می گیرد..
دستگاههای قنادی دارای دو نوع صنعتی و نیمه صنعتی هستند. دستگاه های صنعتی در قنادی های بزرگ کارگاه‌هایی که حجم تولیدی آنها بالا است. مورد استفاده قرار می‌گیرند ولی دستگاه های نیمه صنعتی به خاطر اینکه جای کمتری را اشغال می کنند و اندازه آنها به نسبت خیلی کمتر دستگاهی صنعتی می باشد در مکان‌هایی کوچکتر کاربرد دارد.
شرکت ایران فر هم اکنون در حال تولید دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی می باشد. این شرکت توانسته است انواع تجهیزات قنادی را تولید نماید این تجهیزات در انواع و اندازه های مختلف در حال تولید می باشند.

تجهیزات قنادی

از ویژگی های دستگاه های قنادی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– این دستگاه ها به صورت تک مشعله هستند.
– سوخت مورد نیاز آن ها گاز و گازوئیل می باشد.
– دارای بدنه چند لایه و عایق بندی شده برای صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد.
– حرارت مورد نیاز آن برای پخت به صورت غیر مستقیم است.
– دستگاه های صنعتی دارای فر گردان بوده ولی در دستگاه های نیمه صنعتی به صورت دیس ثابت است.

تجهیزات قنادی

جنس بدنه دستگاه خمیرگیر

خمیر گیر به عنوان یکی از تجهیزات در قنادی و نان پزی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با توجه به نیاز و همچنین حجم تولید بالا قنادی ها در ابعاد مختلف تولید شده است این دستگاه از ۵ کیلو تا ۲۲۰ کیلوگرمی در بازار عرضه می‌شود.
دینام بر روی اهرم خمیرگیر نصب شده است. خمیرگیر ها دارای بدنه کاملا استیل بوده و از شاخه های دوتایی و سه تایی برای مخلوط کردن آرد و خمیر در آن ها استفاده می شود جنس این بدنه و شاخه‌ها استیل است چراکه استیل در برابر چسبندگی مقاوم است و خمیر تولید تهیه شده در آن نمی چسبد. مدت زمانی که نیاز است خمیر درون دستگاه خمیر گیر مخلوط شود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه می باشد .

تجهیزات قنادی

با توجه به مقدار خمیر مورد نیاز در صنعت قنادی مقدار مورد نیاز آرد به همراه آب درون خمیرگیر ریخته و با استفاده از پنل مدیریتی دستگاه را روشن می نمایند این دستگاه ها به دلیل استفاده کردن در صنعت های مختلف از ابعاد بزرگتری نیز ساخته شده است.
ابعاد کوچکتر خمیرگیر به صورت خانگی می باشد،ابعاد متوسط در قنادی ها و کارگاه های پخت شیرینی می توان استفاده کرد و ابعاد بزرگتر آن نیز در صنعت نان پزی مورد استفاده قرار می گیرد.
تجهیزات به کار رفته در ساخت خمیرگیر به عبارت زیر است:
– استفاده از دینام بر روی اهرم
– موتور با قدرت های مختلفی برای اندازه های متفاوت خمیرگیر
– استفاده از بدنه ی استیل
– داشتن شاخک برای مخلوط کردن( دو شاخک و یا سه شاخک)

تجهیزات قنادی

با توجه به مطالب ذکر شده اندازه خمیرگیرها با یکدیگر متفاوت است و به همین خاطر وزن آن نیز با بالا رفتن حجم افزایش پیدا می کند.

میکسر جز تجهیزات قنادی

میکسر یکی دیگر از تجهیزات قنادی به شمار می‌رود این دستگاه نیز همانگونه که بیان شده است دارای اندازه های مختلفی می باشد هر چقدر حجم و اندازه این دستگاه بیشتر باشد مقدار موادی را که درون آن مخلوط می‌کنند بیشتر می شود در ضمن باید این نکته نیز اشاره کرد که میکسرها انواع مواد مایع و جامد را می‌توانند به راحتی خرد کرده و با یکدیگر مخلوط نمایند.
استفاده از میکسر در کارگاه ها و قنادی ها به طور انجام می شود و یکی از تجهیزات مورد نیاز به حساب می آید.
این دستگاه نیز ابعاد مختلفی دارد که 20 لیتری و 50 لیتری آن در حال حاضر بیشترین کاربرد را داشته و در شرکت ایران فر نیز تولید می شود.

تجهیزات قنادی

جنس بدنه دستگاه قنادی

دستگاه های قنادی در انواع مختلفی تولید می شود این دستگاه‌ ها برای اینکه کیفیت بالایی داشته باشند و در هنگام استفاده آسیب نبینند در ساخت بدنه ی ان ها نکاتی زیادی رعایت شده است.
در تولید بدنه ی این دستگاه ها از بدنه ی سه لایه استفاده شده است که لایه بیرونی و داخلی آن از استیل و گالوانیزه می باشد. لایه داخلی پشم سنگ است. در بعضی موارد برای اینکه از این دیواره ها عایق حرارتی داشته باشند از یک لایه پشم شیشه نیز استفاده می شود.
دیس هایی که در درون این دستگاه ها استفاده یم شود با توجه به نیاز جنس های متفاوتی دارند نظیر آلومینیوم، گالوانیزه، استیل و آهن تولید می شوند.

تجهیزات قنادی

اندازه ی بدنه این دستگاه ها و هم چنین اندازه ی دیس های آن کاملا استاندارد می باشد و با توجه به استاندارد های جهانی ساخته شده است.( اندازه دیس در تمام دستگاه ها 60 در 40 سانتی متر است.)
برای جابه جایی این دستگاه ها که مواد بر روی آن قرار دارد از گاری کمک می گیرند. گاری های که دارای جنس آهنی هستند می توانند یک تا دو دیس را جابه جا کرده و در درون دستگاه قرار بدهند. در هنگام خارج کردن دیس ها نیز باید از گاری کمک گرفت.

تجهیزات قنادی
لازم به ذکر است، برای اینکه نان های حجیم با دستگاه های قنادی پخت شوند نیاز است دستگاه ها دارای سیستم بخار باشند سیستم بخار به سیستمی گفته می‌شود که درون دستگاه جاسازی شده و با توجه به پمپاژ آب، آن را از طریق لوله ها به درون دستگاه هدایت می کند که باعث می‌شود درون دستگاه بخار ایجاد شده و پخت بهتر انجام شود.
دستگاه هایی که در شرکت ایران فر تولید می شود؛ می توان 10 دیس، 12 دیس، 16 دیس و 32 دیس اشاره کرد در ضمن اگر مشتری نیاز به دستگاه بزرگتر نظیر دستگاه 36 دیس داشته باشد شرکت ایران فر آماده ساخت آن می باشد. همچنین دستگاه های نیمه صنعتی 8 دیس، 6 دیس و 4 دیس نیز جز دستگاه های تولیدی شرکت ایران فر می باشند.

تجهیزات قنادی

قیمت گذاری تجهیزات قنادی

قیمت یکی از عواملی می باشد که در خرید و فروش دستگاه های قنادی و تجهیزات آن نقش بسیار زیادی دارد در بعضی موارد افراد به دنبال قیمت های مناسب برای خرید تجهیزات مورد نیاز می باشد و به همین خاطر به دنبال فروشگاه ها هستند که قیمت آن ها کمتر باشد.
لازم است که در اینجا بیان کنیم دستگاه ها و تجهیزات قنادی باید از مراکز معتبر خریداری شود این مراکز در سراسر ایران و در تمام مناطق در حال فعالیت هستند چرا که دستگاه های قنادی ارتباط مستقیم با سلامت انسان دارند و باید تولید محصولات با کیفیت باشد
در صورتی که با استفاده از محصولات ارزان قیمت و بی کیفیت در کسب و کار به شما ضرری برسد جبران ناپذیر است پس در هنگام خرید با دقت پیش روی نمایید.

تجهیزات قنادی

با توجه به جنس بدنه، برند و لوگوی ساخته دستگاه، شرکت تولیدی، اندازه و ابعاد، خدمات پس از فروش و همچنین لوازم جانبی درون دستگاه در قیمت گذاری آن تاثیر دارد.
مواد اولیه تولید دستگاه های قنادی از خارج از کشور وارد می شود[/box] که همین امر در بالا رفتن قیمت دستگاه ها تاثیر گذار است. در ضمن دستگاه هایی که کیفیت بالایی دارند و از جنس های مرغوب در تولید آن ها استفاده شده است قیمت نسبتا بالاتری نسبت به محصولات بی کیفیت دارند.
برای اینکه خرید شما ارزان تر شود می توانید دو نوع خرید را انجام بدهید:

تجهیزات قنادی

– خریداری دستگاه ها و تجهیزات دست دوم، که در شرکت ایران فر موجود است.
– مراجعه ی حضوری به شرکت و خرید بدون واسطه ی دستگاه که می تواند قیمت تمام شده ی شما را کمتر کند.
برخی تجهیزات و دستگاههای قنادی در درون آن قرار دارند مانند گاری و موارد این چنین ولی تجهیزاتی نظیر خمیر گیر میکس رول کن یخچال جز مواردی هستند که باید به صورت جداگانه خریداری شوند این تجهیزات در شروع کار تنها می تواند به شما کمک کند که محصول تولیدی را با کیفیت بیشتری تولید نمایید.
قبل از اینکه خرید خود را انجام بدهید به شما پیشنهاد می کنیم که با مشاورین شرکت های مورد نظر صحبت نموده تا بتوانید دستگاه های با کیفیتی را خریداری کنید. این شماورین به صورت تلفنی در شرکت ها و همچنین به صورت آنلاین در سایت ها آماده ارائه ی مشاوره می باشند.

چگونگی ارسال و دریافت تجهیزات قنادی

هم اکنون فروشگاه ها و نمایندگی های زیادی در سراسر ایران در حال عرضه تجهیزات قنادی می باشند.

تجهیزات قنادی

هزینه ارسال و دریافت دستگاه ها بر عهده ی خریدار می باشد و در هر شرایطی باید هزینه را پرداخت نمایید. اگر این خرید را از شرکت انجام دهید مدت زمان ارسال آن طولانی تر از خرید از فروشگاه ها می باشد.
همچنین اگر شما خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام داده باشید نیازی نیست نگران تحویل تجهیزات شوید چرا که اگر از یک سایت و شرکت معتبر خرید خود را انجام داده باشید به راحتی می توانید محصول خود را در محل مورد نظر تحویل می گیرید.

فعالیت شرکت ایران فر در زمینه تولید تجهیزات قنادی

شرکت های زیادی در حال حاضر در کشور محصولات قنادی و تجهیزات آن را تولید می کنند. به همین دلیل رقابت در این بین بسیار بالا است.

تجهیزات قنادی

شرکت ایران فر توانایی تولید تمام تجهیزات مورد نیاز قنادی و نان پزی را دارد. این شرکت با توجه به استقبال مشتریان و مصرف کنندگان خرید غیر حضوری از طریق سایت فروشگاهی را نیز برای آن ها در نظر گرفته است.
خدماتی که شرکت ایران فر برای محصولات تولیدی خود به مصرف کنندگان ارائه می دهد عبارت اند از:
خدمات پس از فروش، ضمانت نامه خرید، استفاده از مشاورین خبره برای پاسخگویی، ارسال محصول به سراسر کشور، فرستادن متخصصین آموزش دیده برای نصب و راه اندازی محصولات و همچنین رد هنگام بروز مشکل و نیاز به تعویض و یا تعمیر دستگاه ها به راحتی دستگاه مشکل دار را با یک دستگاه سالم تعویض می کند.

چگونه می توان از کیفیت بدنه تجهیزات قنادی اطمینان حاصل کرد؟

بدنه این تجهیزات قنادی به دلیل اینکه مواد به درون آن ریخته می شود باید کیفیت بالایی داشته باشد. برای اینکه از کیفیت محصولات مطمئن شوید باید از مشاورین کمک بگیرید.
مشاورین شرکت ایران فر می توانند به شما در شناسایی کیفیت محصولات و بدنه ی آن ها کمک نمایند. آن ها به شما در رابطه با تشخیص چگونگی کیفیت بدنه دستگاه راهنمایی های لازم را ارائه می دهند تا شما به راحتی بتوانید جنس خوب و بد را تشخیص دهید.

نکات خرید تجهیزات قنادی

در صورتی که برای خرید تجهیزات اقدام کردید باید به نکاتی د رهنگام خرید دقت نمایید:

تجهیزات قنادی

– قبل از خرید در رابطه با دستگاه مورد نظر خود اطلاعات کافی به دست بیاورید.
– از فروشگاه ها و نمایندگی هایی که معتبر هستند و مجوز فروش این دستگاه ها را دارند خرید نمایید.
– اگر قصد خرید دست دوم این تجهیزات را دارید به شرکت ها مراجعه کنید.
– در هنگام خرید به ارم و برند دستگاه مورد نظر دقت داشته باشید.
– دستگاه هایی که مورد خرید و فروش قرار می گیرند باید دارای خدمات پس از فروش باشند.
– دستگاه هایی را خریداری نمایید که برای نصب از متخصصین استفاده می کنند.
در اینجا یاد آور می شویم که شما می توانید از شرکت ایران فر به عنوان یک شرکت معتبر و مورد اعتماد خرید خود را انجام دهید. در ادامه چگونگی ارتباط با شرکت در اختیار شما قرار می گیرد.

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

فروش تجهیزات قنادی به قیمت عمده
لیست قیمت فروش دستگاه قنادی با قیمت عمده
فهرست
تماس با مشاوران