تجهیزات جانبی خط تولید برای تمام کارگاه های پخت نان و قنادی ها مورد نیاز است به طوری که قبل از اقدام به راه اندازی باید این تجهیزات را تهیه نمود و سپس در محل مورد نظر راه اندازی کرد. در راه اندازی خط تولید نان فانتزی نیز قبل از وارد شدن به پرسه ی پخت نان نیاز به خرید این تجهیزات می باشد.
تجهیزات خط تولید و لوازم جانبی در پخت و ارائه محصول تولید شده می تواند کمک زیادی نماید. چرا که با کمک این تجهیزات سرعت عمل کار و تولید افزایش پیدا می کند.

تجهیزات جانبی خط تولید

با بالا رفتن آمار استفاده از نان های فانتزی، خیلی از افراد به دنبال کسب در آمد از این طریق هستند. باید به آن ها این مطلب را یاد آوری کرد که قبل از هر کاری باید بتوانند هزینه ی تجهیزات و لوازم جانبی خرید برای پخت نان فانتزی را فراهم نمایند.
نان فانتزی با رشد چشمگیری که داشته است توانسته برای افراد زیادی کار آفرینی نماید. شرکت ها نیز با توجه به تجهیزاتی که رد این راستا مورد نیاز است اقدام به تولید نموده اند. قیمت گذاری بر روی این تجهیزات با نوسانات بازار و همچنین هزینه هایی که صرف خرید و تولید مواد مورد نیاز شده است تعیین می شود.

تجهیزات جانبی خط تولید

در ادامه ی این مقاله در مورد این تجهیزات و آشنایی بیشتر با خط تولید پخت نان فانتزی پزی بیشتر آشنا خواهیم شد.

در کارگاه های پخت نان فانتزی چه می گذرد؟

همان گونه که بیان شده است استفاده از نان های فانتزی و حجیم در حال افزایش است و در این بین افراد زیادی به دنبال ایجاد شغل از طریق کارگاه های صنعتی برای پخت انواع نان فانتزی هستند.
برای اینکه یک کارگاه پخت نان فانتزی راه اندازی شود نیازمند مقدماتی می باشد. در قدم اول باید به دنبال یک مکان مناسب در اندازه و متراژ مناسب برای راه اندازی کارگاه پخت نان بود.

تجهیزات جانبی خط تولید

سپس با توجه به یمزان هزینه و همچنین مقدار پختی که رد نظر دارند اقدام به تهیه ی تجهیزات جانبی خط تولید نمایند. با پیشرفت علم و فناوری برای بالا بردن کیفیت نان و همچنین سرعت عمل در تولید تجهیزات زیادی ارائه شده است که می تواند به تولید کننده در صرف هزینه ها و تولید بالا کمک نماید.
در خط تولید نان فانتزی به جز دستگاه های فر صنعتی که یکی از کاربردترین وسایل می باشد تجهیزات دیگری نیز مورد نیاز است که به صورت زیر می توان آن ها را بیان می کنیم:

تجهیزات جانبی خط تولید

– فر طبقه ای
– اتاق بخار
– رول کن
– چرخ حمل
– سینی ساده
– سینی مشبک
– سینی فرانسوی
– میز کار استیل و یا همان میز کار فانتزی ساده
– میز جلوی رول کن که یا به صورت کنجد پاش باشد و یا می توان بدون کنجد پاش از آن استفاده کرد.
– تست بر دستی
– تست بر اتوماتیک

خرید تجهیزات جانبی برای پخت نان فانتزی

تجهیزات جانبی خط تولید

برای اینکه بتوان تجهیزات مورد نیاز را خریداری کرد می توان به مراکز فروش، فروشگاه ها و همچنین نمایندگی های فروش این محصولات مراجعه نمود.
شرکت های زیادی در ایران در حال رقابت با یکدیگر و رقبای خارجی خود هستند. هم اکنون تجهیزات خط تولبد وارداتی و تولید داخل در کشور به فراوانی یافت می شود.
شرکت ایران فر توانسته است که در این زمینه محصولات با کیفیتی را ارائه نماید.شرکت ایران فر هم چنین به عنوان یک رقیب سر سخت برای محصولات وارداتی و همچنین شرکت های ایرانی محسوب می شود.

تجهیزات جانبی خط تولید

این شرکت هم اکنون در حوزه ی تولید محصولات قنادی، پخت نان و انواع تجهیزات توانایی ارائه خدمات زیادی را به مصرف کنندگان دارد. این شرکت برای اینکه بتواند خدمات بهتری برای خریداران ارائه نماید اقداماتی را برای خرید آسان آن ها راه اندازی کرده است.
شرکت ایران فر، دارای سایت های معتبر و فروشگاه آنلاین خرید می باشد.

تجهیزات جانبی خط تولید

اگر کسی قصد خرید به صورت غیر حضوری را داشته باشد می تواند با مراجعه به این سایت و دیدن قیمت ها و محصولات مورد نظر سفارش خود را ثبت نماید.
محصولات و تجهیزات شرکت ایران فر در تمامی فروشگاه های سراسر ایران در حال خرید و فروش است. قیمت هایی که برای فروش از طرف شرکت ارائه می شود با توجه به کیفیتی که محصولات آن دارند بسیار مناسب بوده و توان خرید را برای تمام افراد آسان می کند.

تبلیغات شرکت ایران فر
تولید کننده دستگاه فر نیمه صنعتی 4 دیس قنادی
قیمت دستگاه قنادی 6 دیس نیمه صنعتی

دسته‌ها

فهرست
تماس با مشاوران