دسته‌ها

از قیمت دستگاه میکسر اطلاع دارید؟ آیا آیا میدانید برای خرید میکسر به کجا باید مراجعه کنید؟ در این مقاله ناگفته هایی در رابطه با میکسر برای شما بیان می کنیم تا راحت تر بتوانید این دستگاه مورد نظر را برای تجهیز و تجهیز کردن قنادی و کارگاه های خود خریداری کنید.
میکسر تجهیزات مهم در رابطه با قنادی و پخت نان است از میکسر برای مخلوط کردن استفاده می کنند.برای اینکه مواد مورد نیازی که نیاز به مخلوط شدن دارم به صورت یک دست در آمده استفاده از میکسر به یک امر طبیعی تبدیل شده است و باعث شده افراد زیادی برای تجهیز کردن بنادی و کارگاه خود های مختلفی را تهیه کنند.

قیمت دستگاه میکسر

این ها دارای ابعاد و اندازه های مختلف حجم متفاوتی هستند با توجه به حجم میکسر مقدار تولید مواد مخلوط شده نیز بیشتر است. از میکسر ۲۰ لیتری و میکسر ۵۰ لیتری می توان جز پرکاربردترین انواع میکسر ها در نظر گرفت که رد قنادی ها مورد استفاده قرار می گیرند.

جنس بدنه میکسر ۵۰ لیتری

به خاطر اینکه میکسر در محیط قنادی استفاده قرار می‌گیرد  باید بدنه قوی در برابر شرایط محیطی نیز داشته باشد. به همین خاطر برای انواع میکسر ها بدنه متفاوتی در نظر گرفته شده است میکسرهای بالای ۸۰ لیتری از بدنه آهن تولید می‌شوند ولی میکسر ۵۰ لیتری دارای بدنه آلومینیومی می باشد و همچنین مخلوط کن و دیگ درون آن نیز از استیل مرغوب است.

قیمت دستگاه میکسر
از میکسر برای مخلوط کردن مواد جامد و مایع در قنادی استفاده می‌شود. میکسر توانایی مخلوط کردن جامدات را نیز داشته و می‌تواند آنها را بشکند. برای اینکه خامه و تخم مرغ و انواع مواد دیگر به راحتی با هم مخلوط کنند و مایع به دست آمده مناسب تهیه بیسکویت کیک و شیرینی باشد به عنوان یکی از تجهیزات و دستگاه های کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد.
مشخصاتی که برای میکسر ۵۰ لیتری تعیین شده است به شرح زیر می باشد:

  • قیمت دستگاه میکسر
  • ابعاد میکسر به طول و ارتفاع آن ۱۳۰ سانتیمتر و عرض تعیین شده برای آن ۳۵ سانتی متر است.
  • وزن حدود ۳۰۰ کیلومتر است .
  • بدنه دستگاه از ورق آلومینیوم فولادی ۵ میلیمتری تشکیل شده تولید شده و دیگ دیگه از استیل ضد زنگ ۵۰ لیتری دارد.
  • به همراه ۲ دیگه استیل و همچنین سه عدد هم زن قرار دارد.
  • به راحتی می‌توان به صورت اتوماتیک سرعت آن را تنظیم کرد.

با توجه به موارد یاد شده می توان به این موضوع پی برد که میکسر۵۰ لیتری دارای مرغوبیت و کیفیت بالایی می باشد و همچنین در برابر ضربه و آسیب های بیرونی مقاومت دارد ولی در کنار تمام این مسائل باید از دستگاه میکسر مراقبت نمود تا دچار آسیب نشود و هزینه اضافی برای شخص به بار نیاورد.

قیمت دستگاه میکسر

شرایط خرید میکسر با کیفیت

مطمئناً تمام تولیدکنندگان و مصرف کنندگان میکسر به دنبال خرید یک دستگاه با کیفیت با قیمت مناسب هستند. برای پیداکردن میکسر ۵۰ لیتری و با کیفیت بالا هم اکنون دیگر نیاز نیست که مراحل سختی را گذرانده و یا این که مدت زمان زیادی را به دنبال یافتن آن باشید.
با پیشرفت شدن و کاربرد محصولات در بازار خرید و فروش هم اکنون کافی است که شما به دنبال خرید و یا تهیه آن باشید و به راحتی می توانید دستگاه مورد نظر خود را پیدا کنید.

قیمت دستگاه میکسر
شرکت ایران فر به عنوان یک شرکت تولید کننده در راستای تولید محصولات و تجهیزات قنادی توانسته است در تولید میکسر 20 لیتری و 50 لیتری شرایط خرید را فراهم آورد. با بالا رفتن نیاز بازار، تولیدات شرکت ایران فر نیز افزایش پیدا کرده است.
این شرکت هم اکنون محصولات خود را به سراسر ایران عرضه می کند تا در صورت نیاز مصرف کننده به راحتی به آن دسترسی داشته باشد. اکنون با بالا رفتن استفاده از فضای مجازی، شرکت ایران فر با راه اندازی سایت فروشگاهی خود به مصرف کنندگان این امکان را داده تا به راحتی و در صورت نیاز بدون هیچ گونه مراجعه به مراکز فروش خرید خود را انجام دهند. در پایین مقاله روش های ارتباط با شرکت ایران فر برای استفاده مشتریان هک شده است.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

تولیدکننده فر خانگی 6 دیس استیل
تولیدکننده ماشین آلات صنعتی فانتزی
فهرست
تماس با مشاوران