دسته‌ها

قیمت دستگاه لواش پزی: نان لواش یکی از پرطرفدارترین نان هایی می باشد که در میان اقوام ایرانی نسبت به نان های دیگر دارای مصرف بیشتری می باشد و طرفدار بیشتری دارد.
این نان جزو نان‌های مسطح محسوب می شود و دارای شکل چهارگوش و گرد می باشد که که به وسیله دستگاه های پخت نان چه به صورت دو آرایش صورت تونلی تولید می‌شود.
همانطور که در قسمت بالا گفتیم نان لواش دارای طرفدار بسیار زیادی میباشد و این موضوع باعث شده است که تولیدکنندگان محصولات پخت نان لواش نسبت به دیگر تولیدی های نان دارای درآمد بیشتری نیز باشند.

قیمت دستگاه لواش پزی

فرایند تولید نان لواش

فرایند تولید این نان محبوب به این صورت می باشد که بعد از خمیر شدن مواد اولیه این آن در داخل دستگاه سه کاره شاطریار مخصوص قرار می‌گیرد که در این دستگاه عملیات انجام فرهنگ کردن و گرد کردن و فرم دادن و وزن کردن و گذاشتن بر روی بالشتک را برعهده دارد و بعد از آن شاتر و پرسنل مربوطه آن را در دست گرفته و بر داخل تنور می زند.
این مراحل به گفته شد بعد از ۱ دور چرخیدن نان در تنور نان را از خارج کرده و محصول نهایی آماده استفاده از و نون لواش ما تولید شده است.
به این خطی که در قسمت بالا توضیح دادیم که در نهادهای مختلف امکان دارد تولید شود خط تولید نان لواش گفته میشود یا همان دستگاه نان لواش پزی نیز به آن می گویند.

فروش انواع دستگاه پخت نان لواش

قیمت دستگاه لواش پزی

همانطور که در قسمت بالا گفتیم دستگاه‌های تولید نان یا همان دستگاه‌های نان پزی در مدل‌های مختلفی تولید می شوند که دو مدل از این دستگاه‌ها به صورت تونلی و دوار هستند و قابلیت تولید نان را برای شما در مقادیر متوسط و انبوه امکان‌پذیر کرده است و شما می توانید برای راه اندازی یک مجموعه نان از این دو نوع دستگاه استفاده نمایید.
ما در شرکت ایران فر تولید کننده انواع دستگاه های صنعتی پخت نان و قنادی هستیم که برای کسانی که قصد خرید محصولات پخت نان و قنادی را دارند این شرایط را فراهم کرده ایم که به صورت حضوری یا و آنلاین بتوانم خرید محصول مورد نظر خود را انجام دهم و دستگاه مورد نظر خود را بعد از مشاوره تخصصی از مشاوران ما در شرکت ایران فر خریداری نمایند و این محصول را تا به درب منزل مشتری ارسال خواهیم نمود و رضایت مشتریان را به به صورت صد در صدی کسب خواهیم نمود.

برای خرید محصولات تولید نان و مشاوره رایگان از قسمت تماس با ما سایت می‌توانید با مشاوران ما به صورت مستقیم و تلفنی در ارتباط بوده و سوالات خود را در زمینه خرید و مشاوره به صورت رایگان انجام دهید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

لیست قیمت خرید و فروش دستگاه تمام اوتوماتیک نان لواش
قیمت خرید و فروش دستگاه نان لواش پزی
فهرست
تماس با مشاوران