خانه / فر قنادی صنعتی / لیست قیمت فر قنادی صنعتی ۱۶ دیس در استان اصفهان

لیست قیمت فر قنادی صنعتی ۱۶ دیس در استان اصفهان

قیمت فر قنادی صنعتی ۱۶ دیس تولید شده شرکت ایران فر در فروشگاه ای سراسر کشور به صورت متغییر تعیین شده است. تغییرات با توجه به دور و نزدیکی به شرکت و هزینه‌های ارسال آن در نظر گرفته شده است. کیفیت دستگاه‌های فر قنادی بسیار بالا است و می‌توان برای مدت زمان طولانی نیز از آن استفاده نمود.

شرکت ایران فر در هنگام طراحی و تولید محصولات خود نکات بهداشتی را در الویت قرار داده و سپس در کنار رعایت نکات بهداشتی به کیفیت محصول نیز توجه می‌کند. بالا بودن کیفیت دستگاه تولید قنادی کمک می‌کند تا شیرینی‌ها و کیک‌های پخت شده توسط دستگاه قنادی مرغوب بوده و بدون تردید از آن محصولات استفاده نمود.

مصرف شیرینی جات، کیک‌ها، انواع کلوچه‌ها در کشور ما بسیار بالا است و همین امر باعث شده تا کارگاه‌ها، قنادی‌ها و حتی شیرینی‌های خانگی نیز وارد بازار خرید و فروش شود. شرکت ایران فر دستگاه‌های قنادی زیادی را برای هر دو نوع فعالیت ( خانگی و کارگاهی) طراحی کرده و تولید نموده است که برای خرید می‌توان از طریق فروشگاه‌ها اقدام نمود.

قیمت فر قنادی

قیمت خرید فر قنادی صنعتی

فرهای صنعتی از نظر ابعاد و اندازه با یکدیگر تفاوت دارند و همین متفاوت بودن ابعاد آن‌ها باعث شده تا قیمت فر قنادی صنعتی نیز متفاوت باشد. این تفاوت‌ها در اصل تولید تاثیری ندارد چرا که مواد مورد استفاده بسیار مرغوب بوده، خدمات پس از فروش برای تمام دستگاه‌های صنعتی یکسان است، شرایط خرید و فروش برای آن‌ها به یک اندازه است، ولی با این حال هر چقد ابعاد و اندازه‌ی دستگاه تولید شده بیشتر باشد قیمت تمام شده آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

فر قنادی صنعتی تولید شده توسط شرکت ایران فر بسیار مقرون به صرفه است چرا که محصولات این شرکت بسیار با کیفیت بوده و نسبت به کیفیت قیمت مناسبتری برای آن در نظر گرفته شده است که هر خریداری می‌تواند با حداقل توان مالی برای خرید اقدام نماید.

قیمت فر قنادی

ابعاد دستگاه فر قنادی صنعتی

دستگاه فر قنادی صنعتی در اندازه‌های مختلفی تولید شده است که این دستگاه‌ها بر اساس تعداد دیس تقسیم بندی می‌شوند. تقسیم بندی فر قنادی تولید شرکت ایران فر به صورت زیر است:

  • فر قنادی صنعتی ۸ دیس( طول ۱۴۰، عرض۱۰۰، ارتفاع ۱۸۰ سانتی متر)
  • فر قنادی صنعتی ۱۲ دیس( طول۱۴۰، عرض۱۰۰، ارتفاع ۱۹۰ سانتی متر)
  • فر قنادی صنعتی ۱۶ دیس( طول ۱۸۰، عرض ۱۴۰، ارتفاع ۲۴۰ سانتی متر)
  • فر قنادی صنعتی ۳۲ دیس( طول۲۵۰،عرض ۱۴۰، ارتفاع ۲۴۰ سانتی متر)

در ضمن فر قنادی صنعتی ۳۶ دیس نیز توسط شرکت ایران فر تولید ولی به دلیل اینکه استفاده از آن بسیار کم است در صورت ثبت سفارش می‌توان این محصول را خریداری نمود.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمود بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09119659363
telephone icon شماره ثابت: 02532928234
telegram icon کانال تلگرام: ovenshop@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: behyar9363@
whatsapp icon واتس اپ: 09119659363
email icon پست الکترونیکی: company.iranfer@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید فر صنعتی

فروش فر صنعتی ۱۶ دیس با سیستم بخار برای نان فانتزی

فروش فر صنعتی مناسب پخت نان فانتزی در بیشتر مراکز فروش دستگاه‌های صنعتی قابل خریداری …