دسته‌ها

میکسر صنعتی استیل، یکی از انواع تجهیزاتی است که در قنادی ها و نان پزی ها استفاده می شود. این محصول در اندازه های مختلف برای کمک به تولید کننده طراحی شده است. اگر تولید کننده بخواهد که حجم بالایی از مواد را میکسر کنند می تواند از اندازه های بزرگتر استفاده کند.
میکسر صنعتی با قدرت زیادی که دارد می تواند در مخلوط کردن و شکستن مواد جامد کمک کند. این محصول یکی از دستگاه هایی است که به صورت ثابت در کنار قنادی ها و نان پزی ها وجود دارد. قبل از اینکه میکسر ها وارد دنیای تولید محصولات شوند مخلوط کردن مواد کار بسیار دشواری بود و زمان زیادی را صرف آن می شد.

میکسر صنعتی استیل

بعد از اینکه میکسر ها وارد کار شدند توانستند کمک زیادی کنند تا هم سرعت عمل تولید کننده بالاتر برود و هم اینکه نیروی انسانی کمتری استفاده شده و بهداشت بیشتر رعایت شود. غیر از مخلوط کردن و شکستن مواد، می توان از میکسر در خمیر کردن نیز استفاده کرد.
میکسر ها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز مورد مصرف قرار می گیرند. برای تعیین قیمت این محصول باید به فروشگاه ها مراجعه کرد و یا اینکه با شرکت مورد نظر تماس گرفت.
هم اکنون که فضای مجازی عضو جدا نشدنی زندگی مردم شده است می توان با استفاده از سایت های آنلاین از قیمت های محصولات اطلاع پیدا کرد. این قیمت ها با توجه به برند، شرکت سازنده و ایرانی و یا خارجی بودن محصول ارتباط مستقیم دارد.

میکسر صنعتی استیل

میکسر ها در چه اندازه های تولید می شوند؟

در تولید میکسرها همانگونه که گفته شد نیاز تولید کننده و مصرف کننده مورد بررسی قرار می گیرد. با توجه به نیاز بازار شرکت های تولید کننده اقدام به ساخت میکسر می نمایند.
اندازه ی میکسر ها از 5 لیتری تا 80 لیتری نیز یافت می شود. میکسرهای 5 لیتری به عنوان میکسرهای خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. این میکسر ها به عنوان میکسر نیمه صنعتی شناخته شده است.
از انواع تولید شده میکسرها تنها دو مدل در شرکت ایران فر تولید می شود و آن هم 20 لیتری و 50 لیتری می باشد. چرا که کاربرد این دو نوع محصول بسیار بالا بوده و در بیشتر موارد،مورد استفاده قرار می گیرد.

میکسر صنعتی استیل

میکسر 20 لیتری سرعت بالایی در هم زدن و مخلوط کردن مواد دارد. این محصولات به خاطر اینکه در داخل کشور تولید می شوند قیمت مناسب تری نسبت به محصولات تولید خارجی دارند. شرکت ایران فر برای راحتی مصرف کنندگان هم اکنون به صورت آنلاین اقدام به ثبت سفارش و فروش محصولات و تجهیزات مورد نیاز قنادی کرده است. در صورتی که قصد دارید به راحتی خرید خود را انجام دهید از این روش استفاده کنید.

چه تجهیزاتی در قنادی مورد استفاده قرار می گیرد؟

میکسر صنعتی استیل

در قنادی ها دستگاه و محصولات زیادی کاربرد دارد. برای تزیین کردن، برای پخت، برای آماده کردن مواد و موارد دیگری که نیازمند استفاده از تجهیزات می باشد. این تجهیزات در ایران تولید می شوند و با توجه به کیفیت و برند تولید شده از قیمت گذاری های متفاوتی برخوردار است.
از مهم ترین تجهیزاتی که در قنادی ها به کار می رود می توان به فر صنعتی، میکسر ها، برش زن، داغ زن و همچنین انواع قالب های تزیین ، یخچال و غیره اشاره کرد.
این تجهیزات کمک می کند تا سرعت عمل در تهیه محصولات و شیرینی ها بالا برود. صنعت قنادی یکی از مواردی می باشد که در کشور ما طرفداران زیادی دارد. برای تهیه ی تجهیزات و راه اندازی کارگاه ها و قنادی های کیک و شیرینی پزی می توانید از شرکت های معتبر خریداری نمایید. یکی از این شرکت ها، شرکت ایران فر می باشد که هم اکنون قادر به ارائه ی خدمات به مصرف کنندگان گرامی می باشد.

میکسر صنعتی استیل

قیمت گذاری تجهیزات قنادی چگونه انجام می شود؟

قیمت گذاری بر روی تجهیزات قنادی و شیرینی پزی با توجه به میزان مواد مصرفی و هم چنین سایز دستگاه ها تاثیر گذار است.
برای اینکه قیمت ها برای خرید کم تر شود و محصول را با قیمت ارزان تر خریداری کنید می توانید از طریق شرکت تولید کننده اقدام به خرید نمایید تا هزینه ی واسطه ی فروش از بین برود و قیمت کمتری برای دستگاه پرداخت نمایید.

میکسر صنعتی استیل

فروشگاه ها و مراکز فروش هم اکنون در تمام نقاط کشور محصولات متنوعی ایرانی و خارجی را برای عرضه به تولید کننده و مصرف کننده ارائه می دهند.
اگر قصد استفاده از محصولات خارجی را داشته باشید باید بدانید که قیمت های آن ها نسبت به اجناس با کیفیت ایرانی بسیار بالاتر است. کیفیت اجناس ایرانی و قیمت مناسب آن را از شرکت ایران فر بخواهید.
شرکت ایران فر توانایی ارائه ی خدمات ویژه ای برای خرید محصول را به مصرف کنندگان ارائه می دهد.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

سازنده ی تجهیزات صنعتی پخت نان
فروش دستگاه نیمه صنعتی 6 سینی در سال جدید
فهرست
تماس با مشاوران