دسته‌ها

میکسر صنعتی قنادی، هم اکنون جز مهم ترین تجهیزات قنادی به حساب می آید که به تولید کنندگان کمک زیادی را کرده است. با تولید این محصول دیگر نیاز نیست برای مخلوط کردن مواد از دست و یا همزن های معمولی استفاده کرد.
میکسر با توجه به نوع کار و کیفیتی که برای آن در تولید در نظر گرفته شده است می تواند برای مخلوط کردن و خورد کردن مواد به تولید کننده کمک کند.
میکسر صنعتی قنادی

به خاطر اینکه نیاز این محصول در کارگاه ها و قنادی ها بسیار بالا می باشد، تولید آن نیز در حال افزایش است. در بعضی موارد حجم مورد نیاز برای مخلوط کردن بالا می باشد باید از میکسرهایی که حجم بیشتر ی دارند استفاده کرد. به همین خاطر در تولید میکسر ها، انواع مختلف و در اندازه های متفاوت تولید شده است.
میکسرهای صنعتی در سایز های کوچکتر را می توان در منزل و به صورت خانگی نیز استفاده کرد. میکسر های صنعتی نیز جز دستگاه های ساخت شرکت ایران فر می باشند و به خاطر اینکه این دستگاه ها با کیفیت درجه یک تولید می شوند به عنوان یکی از تجهیزات مورد نیاز فروش بالایی دارند.

میکسر صنعتی قنادی

ویژگی های میکسر های صنعتی قنادی

همان گونه که در قسمت قبل بیان شده به خاطر اینکه در بعضی موارد حجم موادی که برای مخلوط در نظر گرفته می شود بسیار بالا است باید از میکسرهایی که حجم بیشتری دارند استفاده شود. این میکسرها در شرکت های ایرانی تولید می شود و هم اکنون در بازار فروش موجود است.
کیفیت بالای محصولات ایرانی باعث شده است که خریداران از این تجهیزات استفاده کنند. در خرید تجهیزات ایرانی به غیر از قیمت ارزان تر محصول، کیفیت بالا و همچنین خدمات ویژه ای که برای پس از فروش در نظر گرفته شده است می توان اشاره کرد.

میکسر صنعتی قنادی

انواع میکسر در حجم های مختلف را می توان در سایزهای :
– میکسر صنعتی 20 لیتری
– میکسر صنعتی 50 لیتری
– میکسر صنعتی 80 لیتری
– میکسر صنعتی 120 لیتری
– میکسر صنعتی 180 لیتری
– میکسر صنعتی 220 لیتری
– میکسر صنعتی 250 لیتری
– میکسر صنعتی 320 لیتری

تنها می توان از شرکت ایران فر میکسر های 20 لیتری و 50 لیتری را از این شرکت خریداری کرد.

دستگاه صنعتی قنادی

هر چه حجم میکسر های تولید ی بالا باشد حجمی که می توان با استفاده از این محصول مخلوط کرد بیشتر می شوند. که باعث بالا رفتن راندمان کاری در قنادی ها و کارگاه های قنادی می شود.

تجهیزات صنعتی قنادی را چگونه می توان تهیه کرد؟

تجهیزات قنادی برای راحتی کار و کم کردن نیروی انسانی در شرکت ها تولید شده و به روز می شوند. این تجهیزات انواع مختلفی دارند که در برند های مختلف و در شرکت های متفاوتی تولید می شوند.
یکی از این شرکت ها در ساخت تجهیزات قنادی، شرکت ایران فر است. شرکت ایران فر هم اکنون در بازارهای داخلی و خارجی به عنوان یک شرکت معتبر شناخته شده است. به خاطر بالا بودن کیفیت محصولات خود توانسته تولیداتی که مختص به شرکت خود می باشد را به کشورهای خارجی و اروپایی صادر کند.

دستگاه صنعتی قنادی

شرکت ایران فر برای اینکه بتواند محصولات خود را در داخل کشور به فروش برساند با جذب نمایندگی های مجاز، محصولات خود را به بازار عرضه کرده است. همچنین این شرکت برای خریدارن و مشتریان خود این امکان را فراهم کرده است تا از طریق سایت و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنند و محصول خود را در درب محل مورد نظر دریافت نمایند.
برای اینکه هزینه های واسطه برداشته شود پیشنهاد می شود که برای خرید از طریق خود شرکت اقدام شود تا هم بتوان محصول مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کرده و هم اینکه با قیمت کمتری اقدام به خرید کرد.

قیمت میکسر صنعتی درجه یک

دستگاه صنعتی قنادی

تعیین قیمت میکسر بر عهده سازنده ی آن می باشد. هر شرکتی با توجه به میزان مواد استفاده شده و میزان تلاشی که برای ساخت آن شده است قیمت گذاری می کند.
میکسر از ابعاد و حجم کوچک شروع می شود و با توجه به حجم قیمت نیز تغییر می کند. بر این اساس قیمت میکسر هایی که حجم لیتری آن ها کمتر است قیمت ارزان تری دارد.
تجهیزات قنادی و حتی میکسر ها را اگر از خود شرکت تهیه شود می توان با قیمت ارزان تر خریداری کرد. ولی محصولات شرکت ایران فر در فروشگاه ها نیز قیمت مناسب و ارزان تری نسبت به برندهای دیگر دارد. تنها چیزی که باعث شده است که برند شرکت ایران فر مطرح باشد داشتن کیفیت است که در تمام تجهیزات آن وجود دارد.

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

فروش خمیرگیر 120 کیلویی استیل
سازنده ی تجهیزات صنعتی پخت نان
فهرست
تماس با مشاوران