نماینده فروش فر قنادی 16 دیس

دسته‌ها

فر قنادی 16 دیس یکی از انواع مختلف فر می باشد که در کیک پزی و شیرینی پزی بسیار پرکاربرد می باشد. همانطور که از نام این دستگاه مشخص است، این نوع فر دارای 16 دیس یا قفسه می باشد که بسیار مناسب و باکیفیت می باشد. در سطح کشور نمایندگی فروش این نوع فر قنادی 16 دیس وجود دارد که باکیفیت ترین فر 16 دیس را با قیمت بسیار مناسب توزیع و ارائه می کنند. گفته می شود که فر قنادی صنعتی نیز در پخت شیرینی و کیک در مقدار گسترده کاربرد فراوانی را دارا می باشد. 

نماینده فروش فر قنادی 16 دیس

ابعاد فر گردان قنادی 16 دیس

ابعاد فر گردان قنادی 16 دیس در این جا لازم است بیان شود که فر گردان قنادی 16 دیس دارای انواع و اقسام مختلف و همچنین در ابعاد مختلف موجود می باشد که می توان بیان نمود که هر یک از این ابعاد در موارد مختلف، مورد استفاده قرار می گیرند. گفته می شود که جنس تمام این نوع فر قنادی 16 دیس از استیل می باشد و از کیفیت بسیار خوب و مرغوبی برخوردار می باشند. باید به این نکته اشاره کرد که بعضی از این فرهای قنادی در ابعاد کوچک تر موجود می باشند که می شود از آن ها در منزل نیز استفاده نمود، علاوه بر این ها، ابعاد بزرگ تری نیز وجود دارد که کمی از فرهای خانگی بزرگ تر است و در قنادی ها و شیرینی پزی ها مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین گفته می شود که ابعاد خیلی بزرگتری نیز از این فرهای صنعتی نیز موجود می باشد که در کارخانه ها و مراکز پخت بزرگ تر قابل استفاده است. پس به طور کل می شود اشاره نمود که ابعاد مختلف فرهای گردان قنادی یا فرهای صنعتی کاربرد و کارایی مختلفی را برخوردار هستند. باید به این نکته نیز توجه شود که انواع فر گردان شیرینی پزی دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشند. 

قیمت فر نیمه صنعتی قنادی

قیمت فر نیمه صنعتی قنادی لازم به اشاره است که در صنعت شیرینی پزی و کیک پزی و نان، انواع و اقسام دستگاه ها و فر قنادی و صنعتی موجود می باشد که هر یک از این دستگاه ها دارای کارایی منحصر به فردی می باشند. فر نیمه صنعتی قنادی نیز یکی از انواع مختلف این نوع دستگاه ها در صنعت شیرینی پزی می باشد که قیمت آن بستگی به نوع و کیفیت آن دارد و هر چه جنس و کیفیت آن بالا باشد، قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند. البته می توان گفت که اگر این نوع فر نیمه صنعتی در تعداد بالا خریداری شود قیمت آن ارزان تر خواهد بود. 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

خرید فر دوار نان بربری با حرارت غیرمستقیم
فروش مستقیم فر قنادی صنعتی 32 دیس اتوماتیک
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
تماس با مشاوران