دستگاه پخت نان دوار با کیفیت – لیست قیمت دستگاه دوار پخت نان با کیفیت در اصفهان

دسته‌ها

شرکت ایران فر سازنده انواع دستگاه پخت نان با کیفیت و قنادی با کیفیت و ضمانت می باشد .نان یکی از اصلی ترین غذا هایی است که ایرانیان و تمام مردم جهان از چندین هزار سال پیش به عنوان اصلی ترین غذا های مردم می باشد ، در زمان های گذشته برای پخت نان از تنور های گلی استفاده می کردند و بعد مدت ها طراحان دستگاه های قادر به ساخت دستگاه های گلی شدند و بعد از چند مدت در سال های گذشته توانستند دستگاه های دوار پرتابل و تونلی بسازند و یکی از بهترین کشور های سازنده برتر در جهان شد ، حال ما در این متن به

دستگاه دوار پخت نان

بعضی از مشخصات فنی دستگاه های دوار پرتابل خواهیم گفت ، قبل از اینکه مقاله را با هم مطالعه کنیم پیشنهاد میکنم برای اطلاع درمورد دستگاه های پخت نان به مقاله قیمت فر نانوایی فانتزی مراجعه نمایید، حال شما هم اگر خواستار دستگاه های دوار هستید و نیاز به اطلاعات در مورد دستگاه ها دارید می توانید با خواندن این متن به بعضی از سوالات خود جواب دهید :

 جنس بدنه و ساختار دستگاه

در اکثر شرکت های سازنده دستگاه های دوار برای ساخت بدنه دستگاه ها از 5 لایه استفاده می کنند ، لایه اول این دستگاه ها از فولاد زنگ نزن برای جلو گیری از حدر رفتن حرارت می باشد بعد از این لایه یک لایه پشم سنگ  ضخیم نسوز و بهد از آن یک لایه استیل و بر روی آن یک لایه پشم شیشه و در آخر یک لایه پوشاننده که برای زیبایی دستگاه و پوشاندن کامل دستگاه می باشد ، در اکثر شرکت ها برای لایه پوشاننده دستگاه ها از استیل و گالوانسزه استفده می کنند تا از نظر زیبایی هم دستگاه را خوش جلوه دهند ، جنس سنگ دستگاه

دستگاه دوار پخت نان

های دوار نیز در تمامی نوع دستگاه ها از چدن استفاده می شود. زیرا حرارت دستگاه پخت نان دوار با کیفیت را در خود نگه می دارد ، دستگاه های دوار در دو نوع حرارت مستقیم و حرارت غیر مستقیم وجود دارد که ما در این متن به مشخصات دستگاه های حرارت مستقیم خواهیم پرداخت ، دستگاه های دوار از نظر طراحی این قابلیت را به کاربران می دهد تا اگ خواستند با دستگاه نان دیگری پخت کنند تنها با تعویض سنگ ها بتوانند این کار را انجام دهند. و آخرین موضوع در مورد ساختار بدنه دستگاه ها سیستم کنترل حرارت و کنترل چرخش دستگاه می باشد که در کناره دستگاه ها قرار می گیرد و کنترل دریچه حرارت و چرخ به سمت راست و چپ و خاموش و روشن کردن دستگاه ها را بر عهده دارد .

دستگاه دوار پخت نان

مقدار تولید انواع دستگاه نان پزی

دستگاه  پخت نان دوار با کیفیت در اندازه های مختلف و چند نوع متفاوت تولید می شود ، برای مثال دستگاه های دوار 3 و 2.5 متری مخصوص پخت نان سنگ و بربری می باشند که مقدار تولیدشان به ترتیب بین  220 الی 260 کیلو گرم در ساعت و دستگاه 3متری از 250 الی 320 کیلو گرم در ساعت می باشد ، دستگاه های دوار 220 همانطور که می دانید برای پخت نان لواش مناسب است و میان گین قادر به تولید 180 الی 220 کیلو گرم بر ساعت می باشد. و دستگاه های 2 متری و کوچک تر که مناسب دیگر مواد های غذایی مانند پیتزا و رستوران ها است مقدار تولید معینی ندارد ندارد و به همین دلیل مقدار تولید استانداردی برایش تعریف نمی شود.

دستگاه پخت نان دوار

با توجه به شرایط ایجاد شده و نوساناتی که در بازار ارز به وجو آمده است قیمت ها را نمی توان به طور ثابت بیان نمود. چرا که قطعات برای تهیه و تولید در حال افزایش است. شما می توانید برای اینکه از قیمت های به روز اطلاع داشته باشید با شرکت های تولید کننده مانند شرکت ایران فر تماس گرفته و از این قیمت ها اطلاع پیدا کنید. در ضمن می توانید به وب سایت شرکت ایران فر نیز مراجعه نمایید. وب سایت فروشگاهی این شرکت قیمت های به روزی را در اختیار خریدارن قرار داده است.

لازم است بدانید که قطعات مورد نیاز برای ساخت دستگاه پخت نان دوار با کیفیت از کشورهای خارجی وارد می شود. به همین خاطر قیمت دستگاه های تولید داخلی نیز با توجه به شرایط ارزی تعین شده است. از جمله مواردی که در برای تعیین قیمت مورد نظر مدیران شرکت های تولید کننده قرار می گیرد عبارت اند از: کیفیت دستگاه، قطعات استفاده شده در دستگاه، ابعاد دستگاه دوار، مقدار زمان صرف شده و …. بستگی دارد.

دستگاه دوار پخت نان با کیفیت

دستگاه دوار پخت نان با کیفیت

ویژگی دستگاه دوار پخت نان

دستگاه دوار پخت نان با کیفیت باید دارای شرایط ویژه ای باشد. چرا که نان یکی از محصولات غذایی جدا ناپذیر از سفره های ایرانی است. اگر دستگاه تولید شده کیفیت مناسبی نداشته باشد می تواند به سلامت خانواده آسیب جدی وارد نماید. از این رو تولید کنندگان و بازرسان تولید، باید دقت کافی داشته باشند.

  1.  قطعات با کیفیت بالا در تولید دستگاه ها به کار برود.
  2. نیاز است تا فناوری جدید در دستگاه ایجاد شود تا دمای دستگاه پخت نان را کنترل کند.
  3. باید دارای نشان استاندارد ملی باشد.
  4. از طرف وزارت بهداشت باید دارای ارم تاییدیه بهداشتی باشد.
  5. از یک فروشگاه و یا شرکت معتبر دستگاه خریداری شود.

همچنین برای اینکه در مصرف سوخت این دستگاه ها صرفه جویی شود بدنه آن ها به صورت چند لایه طراحی شده است. شما با خرید دستگاه های دوار پخت نان تولید شرکت ایران فر می توانید با اطمینان از کم شدن هزینه و مصرف سوخت از آن استفاده نمایید.

دستگاه دوار پخت نان با کیفیت

دستگاه دوار پخت نان با کیفیت

خرید دستگاه پخت نان از شرکت ایران فر

برای اینکه خرید راحتی را تجربه نمایید پیشنهاد می شود تا از طریق وب سایت اینترنتی اقدام به خرید کنید. در ضمن قبل از خرید می توانید از مشاوره رایگان شرکت ایران فر برای داشتن یک انتخاب درست کمک بگیرید.

مشاوره تخصصی یک خدمت با ارزش می باشد که ما در شرکت ایران فر آن را بصورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند. مشاوران ما در شرکت ایران فر در تمامی ساعت اداری پاسخگو شما عزیزان می باشند، شماره تماس مدیران فرش زیر همین مقالا موجود می باشد.

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

لیست قیمت دستگاه خمیرگیر اصفهان
فهرست
تماس با مشاوران