قیمت دستگاه پخت نان سنگک | 2 مدل از بهترین دستگاه پخت نان سنگک تونلی

دسته‌ها

شرکت ایران فر تولید کننده انواع دستگاه های پخت نان و قنادی میباشد و شما میتوانید برای خرید انواع دستگاه های مورد نظر خود با گروه پشتیبانی ما در ایران فر ارتباط بگیرید و محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایید.
پشتیبانان ما در شرکت ایران فر به صورت کامل در ساعت های اداری پاسخگوی شما عزیزان هستند و به صورت رایگان مشاوره های تخصصی در این زمینه به شما ارائه خواهند داد.

دستگاه پخت نان سنگک

قیمت دستگاه پخت نان سنگک

قیمت دستگاه پخت نان سنگک امروز دارای تفاوت های بسیار زیادی می باشد و در انواع مدل ها دارای قیمت های متفاوتی نیز است. دستگاه های پخت نان سنگک در دو مدل دوار و تونلی ساخته می‌شود که قیمت دستگاه های دوار حدوداً از ۷۰ میلیون تومان شروع شده و دستگاه‌ های تونلی نیز قیمتی میانگین بین ۱۸۰ الی ۲۰۰ میلیون تومان دارند.
دستگاه های پخت نان سنگک نوعی طراحی شده‌اند تا نسبت به شکل و ظاهر با سیستمهای تنور های قدیمی تفاوت چندانی نداشته باشند و کیفیت و سنتی نگهداشتن آن را رعایت کنند. حرارت این دستگاه ها و سیستم تولیدی این دستگاه ها تماماً مانند سبک های سنتی ساخت و طراحی می شوند، این دستگاه ها از سیستمی که قابل تنظیم سرعت و دما هستند استفاده می‌کنند که در ادامه در مورد تمامی مشخصات آنها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بهترین دستگاه های پخت نان سنگک

دستگاه پخت نان سنگکدر تولید دستگاه های پخت نان کیفیت یکی از مهمترین موضوعات است که ما در شرکت ایران فر دستگاه پخت نان سنگک را با کیفیتی بالا تولید می کنیم ، این موضوع باعث شده است تا بهتر یا بد تر بودن دستگاه ها در هنگام خرید مطرح نباشد و اصلی ترین نکته در هنگام خرید میزان و معیار تولید خریداران می باشد.

دستگاه های پخت نان سنگک که ما در شرکت ایران فر آنها را تولید می نماییم ، در مدل های تونلی و دوار در کیفیتی یکسان می باشند که از این رو انتخاب برای خرید هر کدام به معیار هایی که در قسمت بالا بیان کریدم بستگی دارد.

از جمله موضوعاتی که قبل از انتخاب دستگاه تونلی یا دوار مطرح است، را در این قسمت بیان خواهیم کرد:

  • میزان تولید در روز
  • مقدار سرمایه گذاری
  • کارگاهی یا کارخانه ای بودن تولیدی
  • نوع حرارت مورد نیاز
  • سرعت پخت محصولات

موارد بالا از جمله موضوعاتی است که هنگام خرید دستگاه های پخت نان به آن توجه میکنیم و از اهمیت در جایگاه بالایی قرار دارند.

دستگاه های دیگر مانند دستگاه های پخت نان بربری و دستگاه های پخت نان سنتی دیگر نیز برای خرید آنها همین معیار را باید در نظر داشت.

خرید دستگاه پخت نان سنگک

خرید این دستگاه ها از طریق شرکت ایران فر با کیفیتی درجه یک امکان پذیر می باشد و می توانید برای خرید تمامی مدل های دستگاه های پخت نان و قنادی با گروه پشتیبانی ما در شرکت ایران فر ارتباط گرفته و محصول دلخواه خود را سفارش داده و خریداری نمایید.

تمامی محوصلات شرکت ایران فر دارای ضمانت نامه ای معتبر و خدمات پس از فروش بلند مدت می باشد، که این موضوع موجب شده است تا مشتریان رضایت بیشتری نسبت به خرید محصولات داشته باشند.

قیمت دستگاه های پخت نان ایران فر بر حسب کیفیت و نوع سیستم های بکار رفته تیین می شود.

ابعاد دستگاه پخت نان

دستگاه پخت نان سنگکدستگاه های پخت نان در دو مدل تونلی و دوار ساختهع می شوند که مدل دوار برای نان سنگک در دو مدل :

  • 3 متری دو پنجره ای
  • 2.5 متری دو پنجره ای

دستگاه های تونلی نیز در یک مدل 5.5 متری ساخته می شود.

دستگاه های پخت نان سنگک را می توانید با بهترین کیفیت و قیمت از شرکت ایران فر با ضمانت خریدارای نمایید ، جهت خرید محصولات و اطلاعات از مشخصات دقیق تمامی محصولات می توانید با گروه پشتیبانی ما ارتباط حاصل فرمایید.

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

لیست قیمت بهترین ? دستگاه های دست دوم پخت نان
لیست قیمت دستگاه خمیرگیر اصفهان
فهرست
تماس با مشاوران