دسته‌ها

قیمت  فر قنادی نیم صنعتی در تبریز را با شرکت ایران فر بهمید. شرکت ایران فر تولید کننده انواع فر های قنادی و نان پزی افتخار خدمت گذاری به شما مشتریان عزیز را دارد، در بعضی مواقع برای  خریداران دستگاه های صنعتی(قنادی و نان پزی) یک سری سوالاتی پیش می آید که ما در این متن به این سوالات جواب خواهیم ، شما هم اگر خریدار این دستگاه ها هستید می توانید ما را همراهی کنید:

دستگاه های قنادی 32 و 16 دیس را چگونه با قیمتی مناسب و باور نکردنی خریداری کنیم؟ دستگاه های قنادی 32 و 16 دیس آیا ضمانت وخدمات پس از فروش هم دارد ؟ چگونه بفهمیم که چه دستگاهی برای شغل ما مناسب است یا این که دستگاه مورد نظر ما برای کار ما مناسب است یا خیر و چگونه بهترین دستگاه را انتخاب کنیم ؟ با دستگاه های قنادی 16 و 32 دیس چه چیز هایی می توان پخت؟

خرید دستگاه قنادی با قیمت باور نکردی
شرکت ایران فر برای مشتریان خود شگفتانه های قیمت دارد که مشتریان بتوانند دستگاه مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنند و خرید خود اطمینان داشته باشند، شرکت ایران فر در تلاش است که مشتریان خود را با جایزه های مختلف و تخفیف های عالی مشتریان خود را  راضی نگه دارد .

ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه

شرکت ایران فر محصولات خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش ارائه می دهد، ضمانت دستگاه های صنعتی حدقل 6 ماه و حداقل خدمات پس 2 سال می باشد، که اگر در طول زمان ضمانت و خدمات پس از فروش برای دستگاه ها مشکلی پیش آمد نمایندگی های ایران فر در سراسر ایران برای تعمیر در اسرع وقت به داد مشتریان خواهند رسید.

چه چیزی می توان با این دستگاه پخت

دستگاه های قنادی 16 و 32 دیس قابلیت پخت انواع نان های حجیم و نیم حجیم و شیرینی های ایرانی و خارجی و انواع کیک را دارد که آنها را با کیفیتی مناسب و با ماند گاری بالا تولید می کند، و برای تولید انبوه و کار گاه های پخت شیرینی مناسب هستند.

شما می توانید برای خرید(و مشاوره رایگان) این دستگاه و یا دیگر دستگاه های پخت نان و شیرینی می توانید با گروه پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید. 

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

مرکز فروش دستگاه خمیر گیر نانوایی
تولید کننده انواع فر قنادی 32 دیس
فهرست
تماس با مشاوران