دسته‌ها

قیمت دستگاه لواش پزی: یکی از مهمترین موضوعاتی که در خرید دستگاه های پخت نان است این است که توجه کنیم چه دستگاهی را برای خود خریداری میکنیم:
چند سوالی که قبل از خرید دستگاه ها پیش می آید از جمله این است که:
دستگاه های پخت نان چگونه تولید می شوند و کدام یک برای کسب و کار ما مناسب است؟‌ دستگاه های پخت نان صنعتی تونلی و یا دوار کدام برای کارگاه های متوسط و رو به کوچک مناسب هستند؟ ابعاد دستگاه های پخت نان به چه صورت است و چه مقدار جا برای جا دهی این محصولات نیاز است؟
سوالاتی که در قسمت بالا بیان کردیم از جمله موضوعاتی است که هگام خرید محصولات برای مشتریان پیش می‌آید و چیزی بسیار عادی و معمولی است و جواب آنها را در ادامه این مطلب خواهیم گفت.

قیمت دستگاه لواش پزی

ابعاد دستگاه پخت نان

قیمت دستگاه لواش پزی:

همانطور که در قسمت بالا گفتیم قرار است که در این متن ابعاد دستگاه های پخت نان را برای شما توضیح دهیم و بگوییم که دستگاه های پخت نان در چه ابعادی تولید می شوند:
همانطور که می دانید دستگاه های پخت نان در مدل‌های مختلفی مانند گردان و دستگاه های تونلی و دستگاه های دوار هستند که برای کوتاه شدن متن و توضیح فقط ما مدل دستگاه های دوار را برای شما توضیح خواهیم داد و خواهیم گفت که ابعاد آنها به چه صورت میباشد.
دستگاه های دوار همان طور که از نامشان پیدا است به صورت گرد ساخته می شوند که حالت استوانه آنها و قطر این استوانه به عنوان ابعاد این دستگاه حساب می شود برای مثال قطر دستگاه های دوار دو و نیم متری برابر با دو و نیم متر است و این دستگاه‌ها در چهار مدل یک و نیم متر الی ۳ متری ساخته می شود.

نوع حرارت دستگاه پخت نان

قیمت دستگاه لواش پزی

قیمت دستگاه لواش پزی:

دستگاه های پخت نان همان‌طور که می‌دانید در مدل‌های مختلفی است ولی حرارت این دستگاه ها در مدل های مختلف به چه صورت میباشد؟
دستگاه های دواز تنها ماده اولیه از دستگاه های پخت نان هستند که به صورت حرارت مستقیم تولید شده و دستگاه های تونلی و دیگر مدل دستگاه های پخت نان به صورت حرارت غیرمستقیم ساخته شده و دارای سیستم حرارتی یکنواخت هستند البته دستگاه های دوار نیز در مدل های مختلف که ساخته می شود دارای حرارت مستقیم اما با حرارت یکنواخت می باشد.

قیمت مناسب و کیفیت درجه شعار شرکت ایران فر است که با تولید دستگاه های با کیفیت و کسب رضایت مشتریان چه در داخل کشور و چه دستگاه های صادراتی افتخار های متعددی را برای خود کسب نموده ایم و شما هم اگر خریدار محصولات نانوایی و قنادی هستید می‌توانید با مشاوران ما در قسمت فروش در ارتباط باشید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

لیست قیمت دستگاه نان لواش پزی
لیست قیمت بهترین ? دستگاه های دست دوم پخت نان
فهرست
تماس با مشاوران